Slapukų politika

Mūsų tinklapyje naudojami slapukai

Naudodamiesi mūsų svetaine ir sutikdami su šia politika, Jūs sutinkate su mūsų naudojamais slapukais pagal šios politikos sąlygas.

Apie slapukus

Slapukas yra failas, kuriame yra identifikatorius (raidžių ir skaičių eilutė), kurį žiniatinklio serveris siunčia žiniatinklio naršyklei ir kurį saugo naršyklė. Tada identifikatorius grąžinamas į serverį kiekvieną kartą, kai naršyklė gauna užklausą iš serverio.

Slapukai gali būti „nuolatiniai“ slapukai arba „seanso“ slapukai: nuolatinis slapukas bus saugomas žiniatinklio naršyklėje ir galios iki nustatytos galiojimo pabaigos datos, nebent vartotojas jį ištrins anksčiau nei slapuko galiojimo pabaigos data. Seanso slapukas nustos galioti vartotojo sesijos pabaigoje, kai naršyklė bus uždaryta.

Slapukuose paprastai nėra jokios informacijos, kuri asmeniškai identifikuoja naudotoją, tačiau asmeninė informacija, kurią mes saugome apie jus, gali būti susieta su slapukuose saugoma ir gaunama informacija.

Slapukai gali būti naudojami žiniatinklio serveriuose, siekiant nustatyti ir stebėti naudotojus, kai jie naršo įvairius sistemos puslapius ir nurodo, kurie naudotojai grįžta į svetainę.

Mūsų slapukai

Savo tinklapyje mes naudojame ir sesijos, ir nuolatinius slapukus.

Žemiau pateikiami slapukų pavadinimai, kuriuos mes naudojame mūsų tinklalapyje, ir tikslai, kuriems jie naudojami.

„Analytics“ slapukai

Mes naudojame „Google Analytics“, „Woopra“ ir „Intercom“, kad galėtume analizuoti mūsų svetainės naudojimą.

Mūsų analizės paslaugų teikėjas generuoja statistinę ir kitą informaciją apie tinklapio naršymą naudojant slapukus.

Mūsų svetainėje naudojami analizės slapukai turi šiuos pavadinimus: _ga, _gat, __utma, __utmt, __utmb, __utmc, __utmz ir __utmv.

Informacija, susijusi su mūsų tinklalapiu, naudojama kurti ataskaitas apie mūsų svetainės naudojimą.

Mūsų analizės paslaugų teikėjo privatumo politika pateikiama šiuo adresu:

http://www.google.com/policies/privacy/

https://www.woopra.com/privacy/

https://docs.intercom.io/pricing-privacy-and-terms/intercom-inc-privacy-policy

Trečiųjų šalių slapukai

„Google“ naudoja slapukus iš „DoubleClick“ reklamos paslaugos ir padeda nustatyti skelbimų konversijų rodiklius.

Mes naudojame „Perfect Audience“ slapukus, kurie padeda mums stebėti, mūsų tinklalapio lankomumo duomenis, kad peradresuotų skelbimus visame žiniatinklyje.

Mes naudojame „Intercom“ slapukus, kurie yra mūsų klientų palaikymo įrankis; šie slapukai leidžia „Intercom“ prisiminti, kas esate, ir leidžia prisiminti taikymo būsenas, (pvz.: ar atidaromas „Support“ skirtukas, ar ne).

Mes naudojame „CloudFlare“ slapukus, kurie naudojami siekiant nepaisyti jokių saugumo apribojimų pagal IP adresą, iš kurio lankytojas atvyksta.

Mes naudojame „Woopra“ slapukus, kurie naudojami analizei ir stebėjimui, siekiant išsiaiškinti vartotojų veiksmus mūsų tinklapyje.

Slapukų blokavimas

Dauguma naršyklių leidžia atsisakyti priimti slapukus, pavyzdžiui:

  • „Internet Explorer“ versijoje (11 versijoje) galite blokuoti slapukus naudodami slapuko tvarkymo viršijimo nustatymus, spustelėdami „Įrankiai“, „Interneto parinktys“, „Privatumas“ ir tada „Išplėstinė“;

  • „Firefox“ (44 versija) galite užblokuoti visus slapukus spustelėdami „Įrankiai“, „Parinktys“, „Privatumas“, išskleidžiamajame meniu pasirinkdami „Taikyti pasirinktinius istorijos nustatymus“ ir atšaukti nuorodą „Priimti slapukus iš tinklapių“;

  • „Chrome“ (versija 48) galite užblokuoti visus slapukus, atidarę meniu „Tinkinti ir valdyti“, spustelėdami „Nustatymai“, „Rodyti išplėstinius nustatymus“ ir „Turinio nustatymai“, tada pasirinkite „Blokuoti svetaines nuo bet kokių duomenų nustatymo“ po antrašte „Slapukai“.

Visų slapukų blokavimas turės neigiamą poveikį daugelio tinklalapių naudojimui.

Jei blokuosite slapukus, negalėsite naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

Slapukų ištrynimas

Galite ištrinti slapukus, jau saugomus jūsų kompiuteryje; pavyzdžiui:

  • „Internet Explorer“ versijoje (11 versijoje) turite rankiniu būdu ištrinti slapukų failus (instrukcijas apie tai galite rasti http://windows.microsoft.com/en-gb/internet-explorer/delete-manage-cookies#ie=ie -11);

  • „Firefox“ (44 versija) galite ištrinti slapukus spustelėdami „Įrankiai“, „Parinktys“ ir „Privatumas“, tada išskleidžiamajame meniu pasirinkite „Naudoti tinkintus istorijos nustatymus“, spustelėdami „Rodyti slapukus“ ir tada spustelėdami „Pašalinti visus slapukus“;

  • „Chrome“ (48 versija) galite ištrinti visus slapukus, atidarę meniu „Tinkinti ir valdyti“, spustelėdami „Nustatymai“, „Rodyti išplėstinius nustatymus“ ir „Išvalyti naršymo duomenis“, tada pasirinkite „Slapukai ir kita svetainė bei prijungimas „duomenys“ prieš spustelėdami „Išvalyti naršymo duomenis“.

Slapukų ištrynimas turės neigiamą poveikį daugelio tinklalapių naudojimui.

Mūsų duomenys

Šis tinklapis priklauso Asociacijai „Unique Projects“.

Esame registruoti Lietuvoje. Įmonės kodas: 303043554. PVM kodas: Ne PVM mokėtoja. Buveinės adresas: Europos pr.122, Kaunas, Lietuva.

Su mumis galite susisiekti:

Naudodami mūsų svetainės kontaktinę formą arba el. paštu: info@uniqueprojects.eu