You(th)r goals

1 Laisva vieta
2020-10-23

Tai šalis, užimanti Europos pietinę dalį, turinti dvi didžiausias Viduržemio jūros salas, Siciliją ir Sardiniją. Šiaurine dalimi ribojasi su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Slovėnija. Šios šalies viduje yra dvi nepriklausomos valstybės – San Marinas ir Vatikanas. Šalis, dalijanti pasauliui nuostabų vyną, maistą ir meno šedevrus!  Kviečiame dalyvauti  jaunimo mokymuose „You(th)r goals“, kurie vyks spalio 23 – 31 dienomis,  Italijoje!

Pamatyti pasaulį, didinti žinias ir plėsti pažintis tau padės projektai su „Unique Projects“! 

VIETA: Recoaro Terme, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Bulgarija, Čekija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Lietuva, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakija, Ispanija

DATA: spalio 23 – 31 dienomis, 2020

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE PROJEKTĄ

Bendras projekto tikslas yra įgyti daugiau žinių apie Europos jaunimo strategiją, kaip pagrindinę jaunimo darbo kryptį nuo 2019 m. iki 2023 m. vietiniu ir Europos lygmeniu. Projekte patyrę jaunimo darbuotojai, instruktoriai ir projektų vadovai dalinsis savo požiūriais, patirtimi ir praktika, strategija ir jos tikslais bei jaunimo tikslais.

PROJEKTO UŽDAVINIAI

– Padidinti supratimą apie naujos Europos jaunimo strategijos „Jaunimo įtraukimas, įtraukimas ir įgalinimas“ tikslus.
– Skatinti supratimą apie pagrindinius tikslus, susijusius su jaunimo įtraukimu, užmezgimu ir įgalinimu, ir su kitais jaunimo tikslais.
– Pasikeisti patirtimi  vietos ir tarptautinėje jaunimo veikloje remiantis strategijos tikslais ir jaunimo tikslais atrandant ir ištiriant jos iššūkius.
– Parengti rekomendaciją dėl galimų priemonių ir projektų, kad strategija būtų įgyvendinta praktikoje.

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

-asmenys dirbantys su jaunimu ar Erasmus+ projektais.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki liepos 15 dienos.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)