You(th)nique

Vietų nėra
2017-11-19

Nuostabiausias laikas kelionėms, naujoms pažintims bei vertingoms patirtims! Lapkričio 19-26 dienomis, 2017 ir Vasario 5-12 dienomis, 2018 praleiskite kūrybingai, spalvingai ir naudingai, dviejų dalių jaunimo mokymų projekte „You(th)nique ”, kuris vyks Rumunijoje! Tai naujai atrasta žemė, pilna netikėtumų ir paslapčių, turinti nuostabius kalnuotus peizažus, kvapą gniaužiančius tarpeklius bei smaragdinius ežerus. Rumunijoje net 33 objektai įtraukti į UNESCO paveldo sąrašus!

 

Atverk langą naujoms patirtims!

 

VIETA: Bukareštas, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Belgija, Lietuva, Ispanija, Lenkija, Kroatija, Italija, Estija

DATA: Lapkričio 19-26 dienomis, 2017 ir Vasario 5-12 dienomis, 2018

AMŽIUS: 3 dalyviai (24+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos suteikiamos, patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 275 eurų **.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto organizatorių požiūris „pažinoti save“ yra svariau  nei „parduoti save „. Asociacija iš Rumunijos organizuoja dviejų dalių mokymus tam, jog žmones, dirbančius su jaunais žmonėmis, daugiau išmokytų, kaip pasiruošti geresniam darbui su jaunais žmonėmis, kaip jiems ieškotis darbo moderniame pasaulyje ar sukurti nuosavą verslą.

Pagrindinis projekto tikslas – Europos jaunimo darbuotojus supažindinti su šiuolaikinėmis darbo metodikomis ir praktikomis apie talentų valdymą ir vidinę lyderystę tam, jog padidinti jaunimo įsidarbinimo galimybes.

Projektas yra apie tai, kaip sėkmingai atpažinti talentus ir juos valdyti tarp jaunų žmonių. Talentų valdymo koncepcija kilo iš didėjančio supratimo apie jaunimo nedarbo problemas.

MOKYMŲ TIKSLAI:

1 tikslas: skatinti 24 žmonių iš Europos jaunimo organizacijų profesinį tobulėjimą per 2 dalių mokymus, paremtus neformaliojo ugdymo metodologijomis, talentų valdymu ir e-mokymusi;

2 tikslas: sukurti komunikacijos / informavimo kampaniją 8 Europos šalyse, kurios skatintų talentų valdymą ir būtų, kaip sėkminga priemonė jauniems žmonėms, padedanti lengviau susirasti darbą;

3 tikslas: po projekto sukurti nuoseklų vadovą apie talentų valdymą ir vidinę lyderystę jaunimo darbuotojams bei „Erasmus +“ projektų rengėjams;

4 tikslas: palengvinti keitimąsi gerąja praktika talentų valdymo srityje ir įtraukti jaunus žmones į darbo rinką.

Dalyvių profilis:

*Žmonės, turintys 24 metus ir daugiau;

*Būtina patirtis darbe su jaunimu srityje, neformaliajame ugdyme;

*Tie, kurie veikia bent kurioje nors nevyriausybinėje organizacijoje (savanoriauja, dirba ar pan.)

* Yra pasirengę dalyvauti abejose mokymų dalyse;

* Pasirengę įvykdyti vieną projektų rezultatų sklaidos veiklą vietinėje bendruomenėje.

 

Tobulėk keliaudamas su „Unique projects“!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).