Youth Vision: a new perspective on ICL

Vietų nėra
2019-09-09

Mus su kaimyne Latvija sieja – Baltiška kilmė, kalba, istorija, bendri siekiai atkuriant nepriklausomybę, tad ši šalis yra mums artima. Latvija unikali ne tik savo tradicijomis ir papročiais: tankūs, žaliuojantys, civilizacijos nepaliesti miškai, švarūs paplūdimiai, gilią senovę menantys miestai, su nuostabia architektūra ir įdomiais lankytinais objektais, ramus gyvenimo ritmas kaimuose ir greitas – moderniuose miestuose. Tai – svetingų ir draugiškų žmonių šalis. Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose “Youth Vision: a new perspective on ICL (intercultural learning)“ kurie vyks rugsėjo 9-15 dienomis, Latvijoje. Šioje šalyje kiekvienas ras ką pamatyti ir patirti.

 

Pasinaudok proga ne tik pakeliauti, tačiau ir padidinti profesines žinias bei asmenines kompetencijas dalyvaudamas tarptautiniuose projektuose su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Ryga, Latvija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Malta, Slovakija, Portugalija, Lietuva, Vengrija, Graikija, Vokietija, Čekija, Italija, Latvija

DATA: rugsėjo 9-15 dienomis, 2019

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 180 eur**. 

Projekto metu dalyviai bus apgyvendinti “Mežaparks” viešbutyje (daugiau informacijos: http://www.scmezaparks.lv/en/hotel/).

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto tikslai:

– gerinti jaunimo darbą tarpkultūriniame mokyme;
– ištirti tarpkultūrinio mokymosi koncepciją;
– ištirti naujus tarpkultūrinius mokymosi modelius ir metodus, ieškant pokyčių skirtingose Europos šalyse;
– susipažinti su naujoviškomis ir alternatyviomis jaunimo švietimo formomis (pasakojimas, grafinis palengvinimas ir pan.);
– įgyti žinių apie visas „Erasmus +“ programos teikiamas galimybes;
– skatinti teigiamus santykius tarp žmonių iš skirtingų kultūrinių ir istorinių grupių, kurie dirba su jaunimu.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, susidomėję  projekto tema;
* motyvuoti dalyvauti visose veiklose;
* gerai kalbantys angliškai;
* turintys 18 metų ir daugiau.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracijabaigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)