YOUTH CARE THROUGH ASSOCIATIONISM

Vietų nėra
2021-05-13

Hola, amigos, keliaujam į Ispaniją! Ši kontrastinga šalis savyje sutalpina ir spalvingiausias Europos tradicijas, ir Arabijos civilizacijos palikimą. Šalis garsėja  žemdirbystės tradicijomis, flamenko šokiais ir suknelėmis, festivaliais ir siestomis bei  lėtu gyvenimo būdu,  nepakartojamais miestais. Kviečiame tave dalyvauti  jaunimo mokymuose „Youth Care Through Associationism”, kurie vyks gegužės 13 – 18 dienomis, Ispanijoje.  Saulės ir geros nuotaikos šalis Ispanija – tai vienas puikiausių pasirinkimų jūsų tobulėjimui ir pasaulėžiūros plėtimui.

Kviečiame tave pasitikti vasarą ir įgyti naujų žinių  keliaujant kartu su    „Unique Projects“!

 

VIETA: Plasencia, Ispanija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Ispanija, Italija, Graikija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Čekija ir Belgija

DATA: gegužės 13 – 18 dienomis, 2020

AMŽIUS: 2 dalyviai  (18+ ) (bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**. 

  

APIE PROJEKTĄ:

Visas projektas yra orentuotas į jaunus asmenis ir su jaunimu susijusių veiklų tobulinimą. Projekte bus stengiamasi plėsti jaunimo užimtumą, atrasti naujas laisvalaikio praleidimo alternatyvas, skatinti save realizuoti ir sudaryti palankias sąlygas jauniems žmonėms  tobulėti ir augti.  Taip pat, projektas skirtas naujų vertybių jaunimui įdiegimui ir užtvirtinimui. Bus ugdomos moralės ir kultūros, darbo ir meno įgūdžių vertybės, mokoma apie veiklumo, aktyvumo svarbą. Projekte per neformalias veiklas bus skatinamas jaunimo iniciatyvumas, bendravimas su skirtingais žmonėmis ir skirtingomis organizacijomis ar asociacijomis. Projekte bus susitelkiama ties jaunimo ir kitų asociacijų ryšių užmezgimą ir bendradarbiavimą kartu kurant įvairias veiklas bei bendas iniciatyvas. Pagrindinis tikslas atskleisti jaunimui, kaip aktyvus dalyvavimas kitose organizacijose gali teigiamai paveikti jų asmeninį ir profesinį vystymąsi.

 

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

  1. Šiuo projektu bus siekiama didinti supratingumą apie jaunimo asociacijų svarbą, kaip vieną iš būdų tobulėti jaunimui socialiai,  asmeniškai ir profesiškai.
  2.  Projekte bus skatinama įvairioms jaunimo organizacijoms, valdžios institucijoms bendradarbiauti ir kurti bendrą veiklą kartu su jaunimu.
  3. Dalintis gerąja praktika.
  4. Ugdyti  įgūdžius įvairiose srityse.
  5. Perduoti ir dalintis vertybėmis ir bendradarbiavimu su jaunimu, plėtoti pozityvaus socialinio elgesio vertybes.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, dirbantys su jaunimu arba susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)