YOU ACT

Vietų nėra
2019-09-14

Šalis, įsikūrusi pietrytinėje Europos dalyje, Balkanų pusiasalio pietuose. Taip, tai – Graikija! Ši valstybė garsi Antikine istorija, dievų buveine Partenonu, niekad dangaus nepaliekančia saule, odos dirbiniais, svetingais žmonėmis, o jų tradicinis šokis – Sirtakis bei patiekalas – graikiškos salotos, žinomos visoje Europoje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose “You Act“ kurie vyks rugsėjo 14-21 dienomis, Graikijoje. Šioje šalyje kiekvienas ras ką pamatyti ir patirti.

 

Pasinaudok proga ne tik pakeliauti, tačiau ir padidinti profesines žinias bei asmenines kompetencijas dalyvaudamas tarptautiniuose projektuose su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Thessaly, Graikija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Rumunija, Turkija, Italija, Lietuva, Ispanija / Portugalija, Graikija

DATA:  rugsėjo 14-21 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (18+) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

Dalyviai bus apgyvendinti šalia Plastira ežero (http://www.limni-plastira.gr/en/home/).

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šiame projekte daugiausia dėmesio bus skiriama visoms valdymo funkcijoms ir užduotims, kurios padėtų dirbant su jaunimu. Projekto metu bus sutelktas dėmesys į tai, kaip žmogus, dirbantis su jaunimu, gali sėkmingai valdyti tiek resursus, tiek vadovauti žmonėms, kurie atsakingi už užduočių atlikimą. Be to, dalyviai bus supažindinti su organizacinės plėtros ir pokyčių valdymu.

Pagrindiniai procesai, kurie bus aptariami projekto metu: efektyvus laiko valdymas, asmenybės vystymas, išteklių valdymas, personalo ugdymas, biudžeto sudarymas ir išlaidų stebėjimas bei komunikacijos valdymas naudojant informacines technologijas.

Dalyviai turės galimybę:

 

* įgyti įvairių kompetencijų skirtingose srityse: organizacijų kūrimas, vystymas, administravimas ir pan.;

*įgyti patirties, kuri suteiks pranašumą darbo rinkoje;

*sustiprinti komunikacinius, bendradarbiavimo ir komandinio darbo įgūdžius tarptautinėje ir tarpkultūrinėje aplinkoje;

*dirbti su patyrusiais profesionalais ir didinti ne tik teorines žinias, tačiau ir įgyti praktikos per įvairias technikas.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu, be vadybinės patirties;

* jaunimo lyderiai, turintys vadybinės bei organizacijų valdymo patirties;

*žmonės, kurie yra motyvuoti įgyti tiek žinių, tiek praktinės patirties bendradarbiaujant su jaunimu, organizacijų valdymo srityje;

* motyvuoti dalyvauti visose veiklose;
* gerai kalbantys angliškai;
* turintys 18 metų ir daugiau.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)