WE for SHE

Vietų nėra
2019-06-23

Pilnos gatvės dviračių, undinėlės skulptūra, Kristianas ir spalvoti namai, KAS? Viena gražiausių Europos šalių-Danija! Dalyvauk  jaunimo mainuose “WE for SHE “ kurie vyks birželio 23- 30 dienomis, Danijoje. Pasimėgauk puikiu miškų ir ežerų apsuptu kraštovaizdžiu ir oru netoli Kopenhagos esančiame miestelyje.

Tobulėk ir augink savo asmenybę dalyvaudamas jaunimo mainuose kartu su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Store Klaus, Danija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Danija, Vokietija, Graikija, Italija, Lietuva, Turkija, Ispanija

DATA:  birželio 23- 30 dienomis, 2019

AMŽIUS: 5 dalyviai (21-30 m.) + 1 lyderis (21+) (atrenkant dalyvius bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis šių jaunimo mainų tikslas yra didinti  jaunimo informuotumą apie pabėgėlių ir migrantų problemas, kylančias tarp jaunų žmonių kilusių iš skirtingų kultūrų, religijų ir politinės aplinkos. Taip pat,  didinti migrantų ir pabėgėlių integraciją, toleranciją, lygybę ir rėmimą.

 

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

1) didinti jaunimo informuotumą apie migrantų, ypač pabėgėlių moterų, problemas su kuriomis jie susiduria;

2) rasti būdų, kaip jauni žmonės galėtų remti moterų pabėgėlių/migrančių įtraukimo procesą;

3) suteikti jaunimui galimybę atrasti, mokytis ir suprasti vertybes ir pabėgėlių kultūrą bei procesą, iš naujo atrasti ir praturtinti jų pačių kultūras;

4) skatinti tarpkultūrinį jaunų žmonių religijų dialogą;

5) suteikti jauniems žmonėms reikiamus įgūdžius ir kompetencijas tapti geros valios
ambasadoriais jų bendruomenėse ir visuomenėse.

Kas kviečiami dalyvauti?

-asmenys prieš tai dalyvavę bent vienuose jaunimo mainuose ar jaunimo mokymuose;

-kalbantys anglų kalba;

-galintys aktyviai dalyvauti visuose užsiėmimuose.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)