We are all equal

Vietų nėra
2018-03-20

Skaniausios picos, makaronai, siauros gatvelės, temperamentingi žmonės – taip, tai Italija!. Italija visame pasaulyje žinoma ne tik kaip įspūdingo maisto skonio, bet ir įvairių kontrastų gamta bei nuostabiais statiniais pasižyminti šalis.Kviečiame sudalyvauti jaunimo mainų projekte We are all equal ”, kuris vyks Kovo 20 – 28 dienomis, Italijoje! Projektas vyks viename iš piečiausių Itallijos regionų!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Zafferana Etnea, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Italija, Ispanija, Bulgarija, Lietuva, Graikija, Turkija

DATA:  Kovo 20 – 28 dienomis, 2018

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-30 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Siūlome išvykti į „ We are all equal ” projektą – tai dinamiški daugiašaliai mainai, kurie sukurti bendradarbiaujant su organizacijomis iš Graikijos, Lietuvos, Turkijos, Ispanijos ir Bulgarijos.

Per šiuos mainus siekiama perteikti idėją, kaip sporto užsiėmimai gali būti neįkainojamai naudingi pagerinti žmonių, turinčių mažiau galimybių, gyvenimo kokybę, pagerinti jų socialinę integraciją.

Dalyviai projekto metu turės galimybę susipažinti su kitais žmonėmis, kultūromis, šalimis, virtuve ir istorija, daugiakultūre ir draugiška atmosfera; dėka žinių, gautų  projekto metu, dalyviai galės kalbėti ir kritiškai mąstyti projekto temos klausimais.

Per šį projektą bus vykdomos įvairios veiklos, tokios kaip: kūrybinės dirbtuvės, paskaitos, debatai, kultūriniai žaidimai, susipažinimo veiklos, simuliaciniai žaidimai, įvairūs susitikimai, parodos, prezentacijos ir dauguma kitų veiklų. Dalyviai taip pat turės galimybę susipažinti ir organizuojančios šalies – Italijos, papročiais, kultūra ir, žinoma, žmonėmis. Šiame projekte bus naudojami neformalaus ugdymo metodai, be to, bus siekiama rasti balansą tarp teorinių žinių ir praktikos.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu, arba susidomėję šia tema;

* žmonės, kalbantys bent vidutine anglų kalba;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema.

Įdomu – gyvensite Primavera Dell’Etna Hotel viešbutyje, kuris yra gerai vertinamas.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).