Volunteering for today, volunteering for tomorrow

Vietų nėra
2019-09-08

Tai naujai atrasta žemė, pilna netikėtumų ir paslapčių, turinti nuostabius kalnuotus peizažus, kvapą gniaužiančius tarpeklius bei smaragdinius ežerus. Šioje šalyje net 33 objektai įtrauktį į UNESCO paveldo sąrašus! Taip, tai Rumunija! Kviečiame pratęsti vasaros nuotykius prasmingai, dalyvaujant jaunimo mainų projekte „Volunteering for today, volunteering for tomorrow“, kuris vyks  rugsėjo 8-14 dienomis , Rumunijoje. Tai puiki proga praplėsti akiratį, susirasti naujų draugų bei tobulėti keliaujant su  „Unique Projects“! 

VIETA: Săcueni, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Rumunija, Graikija, Lietuva, Latvija, Vengrija

DATA: rugsėjo 8-14 dienomis (rugsėjo 7 d. – atvykimas, rugsėjo 15 d. išvykimas),  2019

AMŽIUS: 5 dalyviai (17-30 m.) + 1 grupės lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

Šiuo projektu bus siekiama sužinoti jaunų žmonių savanoriavimo įpročius projekte dalyvaujančiose 5 šalyse, savanoriavimo situaciją Europoje bei su kokiomis savanoriavimo problemomis susiduria Europa. Be to, jauni žmonės diskutuos, kurs idėjas, kaip šalys, jose esančios įvairios įstaigos galėtų palaikyti šią veiklą – savanoriavimą.
Jauni žmonės sužinos daugiau apie tai, kokią naudą savanoriavimas gali suteikti jauno žmogaus profesiniame, socialiniame ir asmeniniame gyvenime. Projekto metu dalyviai turės galimybę išbandyti 4 savanoriavimo rūšis: jaunuoliai dalyvaus lauko veikloje, rems vietos institucijas (muziejus, biblioteka,miesto rotušė ir pan.), vykdys įvairias iniciatyvas vietiniam jaunimui, bendraus su  su Cadea neįgalumo centre esančiais žmonėmis.
Savanoriavimas yra itin vertinamas darbdavių ir aplinkinių žmonių, tad nepraleisk progos įgyti neįkainojamos patirties!

Kas kviečiami dalyvauti?

* asmenys, susidomėję savanoriavimu ir skirtingų veiklų išbandymu;

* asmenys, kurie yra iniciatyvūs, atviri, kūrybingi, pasiruošę prisidėti prie naujų idėjų generavimo;

* asmenys, kurie pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

* pirmenybė teikiama dalyviams su ekonominiais sunkumais ir tiems, kurie pirmą kartą dalyvaus tokio pobūdžio projekte (gera anglų kalba nėra būtina).

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)