Visual Youth Workers

Vietų nėra
2018-09-04

 

Viena iš Baltijos šalių – Estija, garsėja puikiai  turtinga istorija ir šiuolaikiška kultūra. Estijos sostinė – Talinas seniausia Europos sostinė, su geriausiai išsilaikiusiomis nuo Viduramžių laikų sienomis. Būtent čia, pagrindinėje miesto aikštėje, buvo pastatyta pirmoji kalėdinė eglutė pasaulyje. Čia vis dar veikia seniausia Europoje vaistinė. Beveik šimtametė šv. Olafo bažnyčia dar visai neseniai buvo laikoma aukščiausiu pastatu pasaulyje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte Visual Youth Workers”, Rugsėjo 4 – 13 dienomis (4 ir 13 d. – kelionės dienos), Estijoje. Estijos gamta – tai jauki oazė pavargusiam nuo miesto šurmulio žmogui.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Valgehobuse, Estija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Estija, Čekija, Vengrija, Lietuva, Latvija, Lenkija, Rumunija, Slovakija

DATA:  Rugsėjo 4 – 13 dienomis (4 ir 13 d. – kelionės dienos), 2018

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projektas „Visual Youth Workers“ siekia tobulinti iliustracinį raštingumą, mokytis naujų būdų, kaip taikyti iliustracijas, darbo grupėse procese.  Jūs suprasite, kodėl žmonės turi skirtingų mokymosi poreikių ir kodėl grafinis supaprastinimas yra prieinamas įrankis visiems. Jūs sukursite savo vizualųjį žodyną, kuris suteiks prasmę jūsų idėjoms.

Projekto tikslai:

 Praktinių žinių, gebėjimų ir įgūdžių tobulinimas, taikyti jaunimo darbo vizualizavimo metodus ir technikas darbe su jaunimu.

 Mokymų, renginių ir kt. organizavimo pajėgumų didinimas veiklose su jaunimu: organizuojant mokymus, renginius ir kt., naudojant vizualius palengvinimo metodus ir technikas jaunimo organizacijose.

 Erasmus+ programos ir projekto rezultatų sklaidos efektyvumo didinimas darbe su jaunimu, naudojant vizualinio supaprastinimo technikas.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

 

* turintys patirties / dirbantys su jaunimu srityje;

* kalbantys gera anglų kalba;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema.

Dalyviai pagerins žinias ir kompetencijas, kaip taikyti vizualinio supaprastinimo metodus ir technikas darbe su jaunimu, gebės piešti, iliustruoti istorijas, iškomunikuoti „žinutę“, naudojant vizualines priemones bei įgis neįkainojamos tarpkultūrinės patirties

 

P. S. Projekto vieta bus gamtos apsuptyje, tačiau šio projekto metu aplankysite ir Estjos sostinę – Taliną!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).