WE HAVE VISITORS BEYOND BORDERS

Vietų nėra
2019-08-19

Myli saulę, vandenį, keliones ir naujus draugus? NEREALUS PASIŪLYMAS TAU: dalyvauk jaunimo mainuose “WE HAVE VIZITORS BEYOND BORDERS“ rugpjūčio 12-16 dienomis, Turkijoje! 45 jauni žmonės iš 9 skirtingų šalių ir kultūrų kartu dirbs ir mokysis apie kultūrą, sportą, gamtą užsiimdami aktyvia veikla.  

Keliauk, pažink, bendrauk, mokykis ir pamatyk projekte tobulėdamas   su „Unique projects“!

VIETA: Pinarhisar, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lenkija, Italija, Turkija, Graikija, Latvija, Kroatija, Ispanija, Lietuva, Rumunija

DATA:  Rugpjūčio 19 – 23 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-25 m. 2 merginos ir 2 vaikinai) + 1 lyderis (25+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275eur**. 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekte  siekiama skirtingų socialinių sluoksnių ir kultūrų  žmonėms suteikti galimybę dirbti, pažinti vienas kito kultūrą, bendradarbiauti ir tobulinti asmeninius įdūdžius, kompetencijas kartu.

PAGRINDINIAI PROJEKTO TIKSLAI:

1) plėtoti pagrindinius dalyvių įgūdžius, žinias, kūrybiškumą ir kompetencijas per sportines, kultūrines ir gamtos temas;
2) sugebėti atpažinti naujas kultūras, įpročius ir gyvenimo būdą  bendraamžių
grupėse.

Kas kviečiami dalyvauti?

-norintys mokytis apie skirtingas kultūras, dalintis ir įgyti patirties;
-jautrūs natūraliam gyvenimui ir aplinkai;
-sugebantys prisiimti atsakomybę už komandinį darbą;
-norintys stiprinti socialinius santykius su bendraamžiais iš skirtingų kultūrų;
 -mėgstantys  dainavimą, šokius ir žaidimus;
 -kalbantys užsienio kalba.
Projekto metu dalyviai gyvens palapinėse po 2 žmones (palapinės ir miegmaišiai suteikiami organizatorių).

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)