Unity With Diversity And Tolerance

Vietų nėra
2019-06-15

Turkijoje galima ne tik ilsėtis ir šildytis saulėje, tačiau ir tobulėti! Dalyvauk  jaunimo mainuose “Unity With Diversity And Tolerance” kurie vyks birželio  15-22 dienomis, Turkijoje. Čia galėsi ne tik pasimėgauti  žydra jūra,  puikiu oru, ypač svetingais vietiniais ir skaniu maistu, tačiau visų svarbiausia – padidinti žinias ir vystyti kompetencijas tolerancijos srityje.

Tobulėk keliaudamas kartu su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Kayseri, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Čekija, Vokietija, Graikija, Rumunija, Lietuva, Kroatija, Turkija

DATA:  birželio  15-22 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-30 m.) + 1 lyderis (18+) (pirmenybė bus teikiama mažiau galimybių turintiems asmenims)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto tema – ksenofobija ir rasizmas, dėl kurių Europoje kilo didelių problemų pastaruoju metu. Tokios situacijos kaip zenofobija, islamofobija ir rasizmas, atsiradę dėl neigiamų išankstinių nusistatymų tapo vienu pagrindinių Europos šalių, turinčių daugiakultūrę  ir daugiatautę visuomenę, klausimų. Be to, išankstiniai nusistatymai ir stereotipai dažnai atveria kelią diskriminacijai.

 

PROJEKTO TIKSLAS:

Vienas pagrindinių šio projekto tikslų yra  išspręsti svarbiausius klausimus, kurie gali kilti dėl  diskriminacijos, pasitelkiant, kitų projekte dalyvaujančių šalių patirtį ir įvykius, kurie pakeitė visuomenės požiūrį į stereotipus bei diskriminaciją. 

 

Kas kviečiami dalyvauti?

1. Žmonės, turintys pagrindinių žinių apie neformaliųjį mokymąsi ir jo organizavimą;
2. asmenys, norintys taikyti savo kompetencijas, kuriant naujas neformaliojo švietimo priemones;
3. asmenys, turintys mažiau galimybių (jaunimas turintis ekonominių, socialinių, kultūrinių, geografinių, švietimo kliūčių ar kultūrinių skirtumų);
4. asmenys, kurie yra susidomėję projekto tema.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)