Turn Intentions To ActioNs

Vietų nėra
2018-03-02

Šalis, garsėjanti išskirtine virtuve, gardžiais vaisiais, tradiciniais saldumynais, nuostabia gamta ir kvapą gniaužiančia architektūra —> taip, tai Turkija! Nepatikėsit, tačiau siūlome galimybę apsilankyti jaunimo mainų projekte  „Turn Intentions To ActioNs”, kuris vyks Kovo 2 – 11 dienomis, minėtoje šalyje. Kas gali būti geriau už saulę ir garantuotą prasmingą laiką!? (o lyderis galės apšilti kojas jau ir vasario mėnesį!)

Atverk langą naujoms galimybėms! Patikėk – tikrai nenusivilsi!

VIETA: Kocaeli, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Rumunija, Gruzija, Lietuva, Ispanija, Turkija, Airija

DATA:  Kovo 2 – 11 dienomis, 2018

 AMŽIUS: 5 dalyviai + 1 lyderis (18 m.+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto tikslas – užtikrinti aktyvų gyvenimą ir sveiką mitybą, siekiant didinti jaunų žmonių informuotumą šia tema, skatinti atsisakyti nestabilaus ir nesveiko gyvenimo stiliaus, prisidėti prie tinkamos mitybos ir tinkamo gyvenimo būdo kūrimo bei vystymo. Be to, ugdyti jaunųjų verslininkų kompetencijas, pažinti naujas kultūras, atrasti naujus įpročius su savo bendraamžiais, prisidėti prie reguliariai organizuojamo fizinio aktyvumo veiklų tarp jaunimo ir didinti jaunų žmonių žinias apie sveiką mitybą, skatinti sveiką augimą ir vystymąsi, vengti nepageidaujamo blogo elgesio, o svarbiausia – pagerinti gyvenimo kokybę visam gyvenimui.

Šiuose jaunimo mainuose bus naudojami neformalaus mokymosi metodai bei bus vykdomos tokios veiklos , kaip seminarai apie sveiko gyvenimo pradžią su sportu, sveikatos žemėlapio sudarymas, įvairios sporto veiklos, simuliacijos, grupiniai užsiėmimai, diskusijos, refleksijos bei dauguma kitų prasmingų veiklų!

 

 

DĖMESIO!—> Pirmenybė dalyvauti projekte teikiama žmogui, kuris turi 18 m. ar daugiau, galės būti grupės lyderiu bei turės galimybę dalyvauti išankstiniame planavimo vizite (jame bus aptariamos projekto veiklos, detalės) Vasario 8 – 10 dienomis, Izmite, Turkijoje.  Apie norą būti lyderiu prašome parašyti motyvaciniame laiške, registracijos metu.

 

Šis projektas – puiki galimybė įgyti daugiau žinių, tobulėti kaip asmenybei ir įgyti neįkainojamos patirties!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).