TOUCH, CHANGE, LIVE

Vietų nėra
2019-10-11

Šalis, kuri garsėja svetingumu,  didinga istorija, saldumynais, Bosforo tiltu (dar vadinamu Kultūrų tiltu, kuris sujungia Rytų ir Vakarų civilizacijas)… Jeigu pagalvojote apie Turkiją – jūs teisūs! Šioje šalyje galima ne tik turistauti, tačiau ir tobulėti! Todėl kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „TOUCH, CHANGE, LIVE“, kuris vyks spalio 11 – 20 dienomis, Turkijoje.

 

Tai puiki proga praplėsti akiratį, susirasti naujų draugų bei tobulėti keliaujant su „Unique Projects“! 

 

VIETA: Sakarya, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Ispanija, Rumunija, Lietuva, Graikija, Italija, Turkija

DATA: spalio 11 – 20 dienomis, 2019

AMŽIUS: 5 dalyviai (16-23 metų amžiaus) + 1 lyderis (24+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

Pagrindinis šio projekto, pavadinto „Paliesk, keisk ir gyvenk“, tikslas yra vystyti socialinę atsakomybę ir skatinti rūšiavimą tarp jaunų žmonių.

Projekto tikslai:

 Suteikti daugiau informacijos apie aplinkos priežiūrą.
 Sustiprinti jaunų žmonių atsakomybės jausmą ir jautrumą aplinkai.
 Atkreipti dėmesį į perdirbimą, ne tik perdirbant praktiškai, bet ir kuriant per kūrybines dirbtuves.
 Pagerinti galimybes naudoti atliekas per įvairias veiklas.
 Didinti supratimą apie aplinkosauginius ir ekonominius perdirbimo aspektus, tyrimus.

 Skatinti aktyvų pilietiškumą ir sveiką gyvenseną per mankštas lauke.
 Atkreipti sprendimus priimančių institucijų dėmesį į aplinkos problemos.
 Vystyti dalyvių anglų kalbos žinias.
 Didinti jaunų žmonių žinomumą apie „Erasmus +“ ir „Youthpass“ įrankį.
 Skatinti kultūrų pažinimą.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

-asmenys, kurie yra susidomėję projekto tema;

– asmenys, kurie pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)