TOP SKILLS THAT YOUNG ENTREPRENEURS NEED

Vietų nėra
2019-12-01

Verslumas – vienas iš labiausiai šiomis dienomis vertinamų įgūdžių. Kaip ir kokios taisyklės taikomos, kokios vengtinos klaidos kuriant savo verslą – vienos naudingiausių žinių šiame nuolat besikeičiančiame pasaulyje. Jei sieki tobulėjimo šioje srityje ir degi noru kurti savo ateitį pats, tuomet šis projektas būtent TAU! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose „Top Skills That Young Entrepreneurs Need“ , kurie vyks gruodžio  1 – 7 dienomis, Turkijoje!

Kviečiame mokytis, tobulėti ir keliauti  su „Unique Projects“! 

VIETA: Konya, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lietuva, Rumunija, Lenkija, Slovakija, Portugalija, Slovėnija, Turkija

DATA: gruodžio  1 – 7 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-30) (2 vaikinai ir 2 merginos)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

Nedarbas yra didelė jaunimo problema daugelyje šalių. Todėl turėti savo verslą ar individualią sutartį darbui yra vieni geriausių variantų, kokius turime. Praėjusį dešimtmetį atsirado nemažai pradedančių įmonių sėkmės istorijų, kelios naujos įmonės ne tik smarkiai išpopuliarėjo, bet ir pakeitė verslo veidą. Tačiau dėl kiekvieno sėkmingo naujos įmonės susikūrimo daugybė kitų žlunga, kartais paslaptingai ir dažnai nepastebimai. Remiantis statistika, pagrindinės 8 priežastys, kodėl pradedantieji žlunga, yra: nėra rinkos, nėra tinkamos komandos, kainodaros problemos, prastas produktas, nėra verslo modelio, prasta rinkodara, klientų ignoravimas, aistros stoka. Visos šios priežastys gali būti sumažintos ar jų išvengta, jei verslininkai pradėtų tinkamai mokytis.

PROJEKTO UŽDAVINIAI

– išmokyti 26 dalyvius iš įvairių šalių įgyvendinti savo verslo idėją, vadovaujant patyrusiam verslininkui;

– išmokti 16 privalomų verslumo įgūdžių;
– pristatyti visą mokymo medžiagą vietos instruktoriams, kad ji būtų toliau naudojama ir platinama.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)