#|Together in diversity!

Vietų nėra
2019-09-09

Bulgarija – Balkanų pusiasalio šalis.  Šalis garsėja nuostabia Juodosios jūros pakrante su puikiais smėlio paplūdimiais, keramika, rankdarbiais, rožių aliejumi, iš kurio gaminami muilai, kremai, aliejai, kvepalai. Bulgarija didžiuojasi ir vietinės gamybos prieskoniais. Apie 60 procentų šalies teritorijos užima kalvos ir kalnai.  Šioje šalyje galima ne tik turistauti, tačiau ir tobulėti! Todėl kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „#|Together in diversity!“, kuris vyks rugsėjo 9 – 15 dienomis, Bulgarijoje.

Tai puiki proga praplėsti akiratį, susirasti naujų draugų bei tobulėti keliaujant su „Unique Projects“! 

VIETA: Karlovo, Bulgarija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Rumunija, Ispanija, Kroatija, Lietuva, Portugalija

DATA: rugsėjo 9 – 15 dienomis, 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (2 vaikinai ir 2 merginos – 16-25 m.) + 1 lyderis (18 m.+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

Projekto tema yra susijusi su žmogaus teisėmis, lyčių lygybe, kultūrų dialogu, tolerancija ir skirtumų priėmimu.

 

Projekto tikslai:

– skatinti aktyvų pilietiškumą ir dalyvavimą;
– analizuoti, kaip ES politika gali skatinti jaunimo bendradarbiavimą projekto tema, bendrą planavimą, orientuotą į jaunimą;
– skatinti tarpkultūriškumą, kaip bendradarbiavimo, įtraukties ir atskirties panaikinimo priemonę;
– skleisti ES demokratines vertybes siekiant sustiprinti lyčių lygybę, pagarbą socialinėms žmogaus teisėms, teisingumui ir asmens laisvei.

 

Projekto metu bus taikomos tokios neformaliojo švietimo veiklos metodikos: darbas mažose grupėse, tinklo metodologija, ekologinis-sisteminis požiūris, įvairios teatro technikos, bendruomenės ugdymo metodai.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

-asmenys, kurie yra susidomėję projekto tema;

– asmenys, kurie pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose.

 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)