THEATER TOOLS FOR DRAMATIC SITUATIONS

2 Laisvos vietos
2021-05-07

Kviečiame tave dalyvauti  jaunimo mokymuose Theater Tools for Dramatic Situations”, kurie vyks gegužės 7- 15 dienomis, Rumunijoje.  Projektas šalyje laikoma  viena  paslaptingiausių Europoje, kurioje beveik visą dalį šalies dengia kalnai, kuriuose neretai stovi legendomis apipintos pilys. Taip pat, Rumunijoje galėsi pasidžiaugti ne tik įspūdinga ir miškinga gamta ir viduramžiška dvasia, tačiau ir išmoksi svetingumo ir maisto gaminimo paslapčių iš vietinių gyventojų!

Kviečiame tobulėti keliaujant kartu su    „Unique Projects“!

 

VIETA: Sarata Monteoru, Rumunijoje

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Estija, Prancūzija, Graikija, Italija, Latvija, Lietuva, Nyderlandai,  Makedonija, Lenkija, Rumunija, Slovakija, Ispanija, Turkija

DATA: gegužės 7- 15 dienomis, 2020

AMŽIUS: 2 dalyviai  (20+ ) (bus atsižvelgiama į lyčių balansą)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. Jūsų indelis šiame projekte yra 70 eurų, kuris yra negrąžinamas.

  

APIE PROJEKTĄ:

Šiame projekte bus aptariama viena aktualiausių šiuolaikinių problemų – migracija. Ši tema tapo itin svarbi padidėjus migrantų skaičiui Europoje ir kilus sunkiai krizei po Antrojo pasaulinio karo. Įvairūs įvykiai vykstantys pasaulyje: terorizmo išpuoliai, nedarbas, globalizacija paskatino gyventojų migraciją.  Naujai atvykę gyventojai neretai nenoriai priimami į bendruomenę ir negali tinkamai prisitaikyti visuomenėje. Dažnai migrantai patiria netoleranciją, diskriminaciją yra protestuojami, o keleta šalių tai pateisina, kaip nacionalizmą pirmiausia padedant vietiniams gyventojams pasiekti sėkmę gyvenime. Todėl šiame projekte pasitelkiant kūrybines priemones, tokias kaip teatras ir neformalus ugdymas, bus siekiama pagerinti Europos jaunimo darbuotojų profesinę veiklą ugdant jaunus žmones ir pilietinę visuomenę, kad būtų galima geriau integruoti migrantus.

 

PROJEKTO TIKSLAI:

1. Didinti jaunimo darbuotojų iš skirtingų šalių supratimą apie kultūrų įvairovę, lygias galimybes ir kovos su neapykanta svarbą.

2.  Plėtoti gebėjimą didinti migrantų socialinę įtrauktį vietinėse bendruomenėse.
3. Tobulinti jaunimo darbuotojų  socialines, pilietines ir kultūrines-menines kompetencijas, kad būtų lengviau pašalinti konfliktus tarp daugumos gyventojų ir migrantų grupių.
3. Gerinti jaunimo darbuotojų  darbo kokybę ir efektyvumą,  pasisavinant neformalaus ugdymo metodus ir kitas kūrybines priemones, paremtas dramos menu ir jas pritaikyti migrantų kultūrinės diskriminacijos situacijų sprendimui.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, dirbantys su jaunimu arba susidomėję projekto tema;

– pirmenybė bus teikiama asmenims, turintiems patirties darbe su migrantais;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija vyksta iki kovo 15 dienos.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)