The Changemakers

Vietų nėra
2018-04-26

Įsivaizduok: pavasaris, o tu – tarpkultūrinėje aplinkoje tobulėji ir prasmingai leidi laiką…valstybėje, kuri yra Europos pietryčiuose, ribojasi su Ukraina ir Moldova šiaurės rytuose, Vengrija ir Serbija vakaruose bei Bulgarija pietuose. —-> Tai, tai žavingojoje Rumunijoje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose The Changemakers ”, Balandžio 26 –  Gegužės 3 dienomis, Rumunijoje. Tai šalis, apipinta įvairiais mitais, didinga istorija ir tradicijomis! Šioje šalyje kiekvienas kitatautis ras ką aplankyti!

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Drobeta Turnu Severin, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Vokietija, Rumunija, Estija, Graikija, Lietuva, Lenkija, Portugalija, Slovėnija

DATA:  Balandžio 26 –  Gegužės 3 dienomis, 2018

AMŽIUS: 4 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 255 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projektu norima jaunimo darbuotojams suteikti reikalingų kompetencijų, kurios padėtų vystyti švietimo programas, siekiant padidinti jaunų žmonių aktyvų dalyvavimą bendruomenės veikloje.

Minėtas tikslas bus pasiektas šiais uždaviniais:

 pasinerti į aktyvią mokymosi kelionę;

 suprasti ir išnagrinėti neformalaus ugdymo mokymosi principus, priemones, metodus ir technikas;

 suteikti galimybę dalyviams įgyti tarptautinės patirties;

 didinti dalyvių supratimą apie jų pačių vystymąsi ir, kaip jaunimo darbuotojų vaidmenį;

 suteikti dalyviams praktinius įrankius, metodus ir priemones, kurios užtikrins

veiksmingumą rengiant švietimo programas, kuriose daugiausia dėmesio skiriama aktyviam dalyvavimui;

 sudaryti sąlygas dalyviams įgyti įgūdžių, susijusių su lyderiavimu, bendravimu, kritišku mąstymu, Europos aktyvaus dalyvavimo kontekste;

 suteikti dalyviams galimybę suprasti, kad jų aktyvus dalyvavimas gali lemti pokyčius;

 pasidalinti gerosios praktikos pavyzdžiais;

 skatinti dalyvius apmąstyti savo mokymosi procesą.

Pagrindinę tikslinę grupę sudaro specialistai, savanoriai, jaunimo darbuotojai ar instruktoriai, be to tie, kurie dirba jaunimo sektoriuje, kurie nori vystyti savo kompetencijas ir skleisti projekto rezultatus vietos bendruomenėse. Naudodamiesi interaktyviais ir neformaliais metodais, dalyviai taps labiau įsitraukę į projektą ir galės tobulinti savo įgūdžius bei praktines žinias. Mokymo darbo principai bus pagrįsti  neformaliuoju ugdymu, pedagogika. Po projekto dalyviai bus labiau motyvuoti toliau dalintis žiniomis savo gimtojoje šalyje ir / ar organizacijoje.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)