TARZAN

Vietų nėra
2021-04-30

Norisi saulės, šilumos, puikaus maisto ir akis veriančių vaizdų? Norisi nenusakomo žmonių nuoširdumo ir puikaus klientų aptarnavimo? Nori susipažinti su naujais žmonėm ir užmegzti tarpkultūrinių ryšių bei išmokti užsienio kalbos? Tuomet kviečiame  tave į pamėgtąją Turkiją dalyvauti jaunimo mainuose „TARZAN”,  kurie vyks balandžio mėnesį (konkreti data dar bus patikslinta). Čia ne tik pasivysi šiltą pavasarį, tačiau ir prisidėsi prie klimato kaitos mažinimo bei geresnės ateities kūrimo.

Prisijunk prie tarptautinėje aplinkoje tobulėjančių asmenų ir keliauk su   „Unique Projects“! 

VIETA: Manisa, Turkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Graikija, Italija, Rumunija, Lietuva, Ispanija

DATA: balandžio mėnesį (konkreti data dar bus patikslinta), 2021

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-30)  + 1 grupės lyderis  (18+) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

 

APIE PROJEKTĄ:

Šiandien klimato kaita yra viena reikšmingiausių ir bendriausių problemų, su kuria susiduriama visame pasaulyje. Geologinėje žemės istorijoje klimatas keitėsi dėl natūralių procesų: planetos orbitos parametrų kaitos, atmosferos sudėties pokyčių, tektoninių plokščių dreifo, Saulės aktyvumo ciklų, ugnikalnių išsiveržimų. Paskutinius 200 metų fiksuojami klimato pokyčiai išsiskiria tuo, kad pagrindinė kaitos priežastis – žmonių veikla. Žmogus nuo industrializacijos pradžios pradėjo keisti atmosferos cheminę sudėtį ir taip sustiprino šiltnamio efektą žemės atmosferoje. Tad dėl nuolatinio pramonės, žemės ūkio ir transporto augimo į atmosferą išmetama vis daugiau ir daugiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Todėl ši, itin didelė ir svarbi, problema bus sprendžiama šiame projekte. Projekte bus kalbama apie galimybes, kaip mažinti klimato pokyčius, kokių veiksmų jauni žmonės turėtų imtis siekiant bent šiek tiek sumažinti klimato kaitą.

 

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

  • Ugdyti ilgalaikį jaunimo supratimą apie klimato pokyčius, kaip apie vieną svarbiausių iššūkių, su kuriais susiduriama visame pasaulyje.
  • Pagerinti jaunų žmonių, įskaitant mažiau galimybių turinčius žmones, bendrųjų gebėjimų ir įgūdžių lygį.
  • Skatinti dalyvavimą demokratiniame gyvenime ir aktyvų pilietiškumą, kultūrų dialogą, socialinę įtrauktį ir solidarumą, didinant mokymosi mobilumo galimybes.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– mažiau galimybių turintys asmenys (bus suteikiama pirmenybė).

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)