UNDER THE SUN Careers and Employment

Vietų nėra
2018-06-29

Eurazijos sala rytinėje Viduržemio jūros dalyje, į pietus nuo Turkijos – žavingasis Kipras! Šalis  garsėja senovės Graikijos deivės Afroditės sala, nuostabiais paplūdimiais, visus metus saulėtu oru ir labai skaniais patiekalais. Kipro istorinės vietos ir paminklai, išsibarstę po visą salą, taip pat įspūdingi. Kviečiame sudalyvauti jaunimo mainų projekte „ UNDER THE SUN Careers and Employment”, kuris vyks Birželio 29 – Liepos 7 dienomis, Kipre!

Taip pat, iš projekte dalyvausiančių dalyvių, eškome žmogaus, kuris galėtų vykti ir į išankstinio planavimo vizitą (susitkimą, kurio metu bus aptarta projekto tikslai, programa, susipažįstama, apžiūrima apgyvendinimo vieta ir pam.) Gegužės 18 – 20 dienomis, Kipre.

Dalyvauk – įgyk naujų žinių – susirask naujų draugų!

VIETA: Agros, Kipras

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kipras, Graikija, Italija, Lietuva, Lenkija, Rumunija, Latvija, Čekija

DATA:  Birželio 29 – Liepos 7 dienomis,  2018     (Išanksinio planavimo vizitas Gegužės 18 – 20 dienomis, 2018 (1 dalyvis))

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-30 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 340 eur**. 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šiomis dienomis visoje Europoje jaunimo nedarbas didėja, yra tokių šalių kaip Graikija, kurioje 65 proc. jaunų žmonių yra bedarbiai. Jaunieji darbuotojai bando gauti vasaros darbą ir turi dirbti mažiau nei kiti, be darbo teisių, labai blogomis sąlygomis ir negali atsakyti, nes jiems reikia bent sezoninio darbo, kad galėtų išgyventi.„ UNDER THE SUN Careers and Employment”, tai yra daugiau nei projekto pavadinimas, išreiškiantis viso jaunimo visoje Europoje, o ypač pietuose, poreikį užtikrinti stabilumą, orumą, pagarbą, darbą, socialines teises ir geresnę ateitį.

Atsižvelgiant į viską, į vietos jaunimo komitetą, reikia ryžtingų pastangų mažinti jaunimo nedarbą ir palengvinti jaunų žmonių dalyvavimą darbo rinkoje. Organizatoriai iš Kipro tiki, kad jaunimas privalo informuoti ir mokyti šiuolaikinėmis procedūromis, kurios jiems suteiktų tinkamas priemones padėti rasti darbą. Organizatoriai parengė projektą, kuriame dalyviai gaus teorines žinias ir praktinius įgūdžius, kad gebėtų užpildyti gerą CV, išmoktų pristatyti save interviu, mokytųsi ieškoti darbo internete, užpildytų„Youthpass“ pažymėjimą, kuris parodo įgytas kompetencijas projekto metu ir internetinį „Europass“, pritaikytų naujoje arba skirtingoje darbo aplinkoje.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

  • žmonės, susidomėję projekto tema;
  • tie, kurie pasiruošę aktyviai dalyvauti projekte ir yra motyvuoti;
  • turi bent vidutines anglų kalbos žinias.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).