Stop HATE Online

Vietų nėra
2018-05-05

Nuostabi šalis, į kurią norėsite sugrįžti ne vieną kartą…šalyje gausu daug nedidelių jaukių baroko stiliaus miestelių, kuriuose laukiamas kiekvienas. Tai šalis, kuri turi net 7 kaimynes! (Oho!) —> Taip, tai Vengrija! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Stop HATE Online ”, Gegužės 5 – 12 dienomisVengrijoje. Europos širdyje įsikūrusi Vengrija – saldžiųjų paprikų, žydrojo Dunojaus, geoterminių šaltinių ir karališkosios Habsburgų architektūros šalis.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Levelek, Vengrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Turkija, Vengrija, Lietuva, Čekija, Bulgarija, Rumunija

DATA:  Gegužės 5 – 12 dienomis, 2018

AMŽIUS: 5 dalyviai (18-25 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 240 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Tema: lygybė, diskriminacijos ir neapykantos mažinimas

„Stop HATE Online“ gimė iš poreikio individualizuoti ir ištirti naujas strategijas, siekiant sustabdyti diskriminaciją ir smurto reiškinius, kurie dažnai vyksta internete ir socialiniuose tinkluose. Šią projekto idėją iškėlė, nes šiandien apie 80% jaunų žmonių turi nemokamą prieigą prie interneto ir socialinių tinklų,tačiau niekas neįdėjo jokių pastangų, jog naujomis technologijomis ir komunikacijos įrankiais būtų naudojamasi tinkamai.

Smurtas ir diskriminacija yra labai aktuali tema mūsų mokyklose ir universitetuose,  dėl šios priežasties norime išmokti naujų įgūdžių, kad sustabdytume ir užkirstume kelią tokiems reiškiniams. Per neformalųjį švietimą ir sutelkiant dėmesį į svarbiausius aspektus apie smurtą ir diskriminaciją, norima geriau panaudoti internetą ir tobulinti mūsų patirtis naudojant socialinius tinklus.

Projekto tikslai:

– diskutuoti apie smurto ir diskriminacijos fenomenus ir apie tai, kaip jie gali kilti;
– keistis gerąja patirtimi ir rasti bendras strategijas, skatinančias mūsų bendraamžių supratimą apie internetinių kliūčių reiškinius;
– susipažinti su gerosios Europos praktikos pavyzdžiais (pvz.: kai nėra neapykantos), ir jais dalintis vietos bendruomenėje per reklamos kampanijas;
– pagerinti mūsų asmeninį požiūrį į interneto ir socialinių tinklų pasaulį bei suprasti, kaip smurtas ir diskriminacija gali būti realus pavojus kasdieniame gyvenime;
– sužinoti, kaip atpažinti rizikos situacijas, išmokti valdyti ir suprasti, kaip mažinti skirtumus (lyties, socialinius, religinius ir t. t.), siekiant sustabdyti reiškinius, tokius, kaip smurtas ir diskriminacija internete.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* nedirbantys jauni žmonės, besimokantys / baigę aukštąsias mokyklas, universitetus ir kiti;

* gerai kalbantys angliškai;

* susidomėję projekto tema ir pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose.

 

 

Šiame projekte dalyvaus 36 dalyviai iš 6 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)