STITCHING TO EXPLORE: INTRODUCING ETEXTILES IN NON FORMAL EDUCATION

Vietų nėra
2021-05-05

Kipras– Viduržemio jūros perlas, kuriame, pasak graikų legendos, iš jūros putos gimė meilės deivė Afroditė. Dėl to Kipras dar vadinamas Afroditės sala, į kurią visus metus plūsta keliautojai, trokštantys atgaivinti jausmus ar pagydyti sužeistą širdį. Puikūs smėlio paplūdimiai, skalaujami skaidrių Viduržemio jūros vandenų, laikomi vienais švariausių pasaulyje bei visus metus keliautojus šildanti saulė. Kviečiame dalyvauti  jaunimo mokymuose „STITCHING TO EXPLORE: INTRODUCING ETEXTILES IN NON FORMAL EDUCATION”, kurie vyks gegužės 5- 11 dienomis, Kipre.

Tobulėk keliaudamas kartu su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Larnaca, Kipras

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Prancūzija, Makedonija, Portugalija, Lietuva, Lenkija, Serbija, Graikija, Kipras, Kroatija, Ispanija, Latvija

DATA: gegužės 5 – 11 dienomis, 2020

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**. 

 

APIE PROJEKTĄ:

Šiomis dienomis vis dažniau pastebime, kad neformalus švietimas keičia formalųjį. Vis daugiau pedagogų, jaunimo darbuotojų ir kitų su jaunimu dirbančių asmenų pasitelkia neformaliojo ugdymo metodus bei pabrėžia jo svarbą. Šiuo metu viena populiariausių veiklos krypčių neformaliojo švietimo kontekste yra kompiuterių programavimo, elektronikos ir robotikos eksperimentai. Visgi, merginos yra daug mažiau linkusios dalyvauti tokiose iniciatyvose nei berniukai, daugiausia dėl neigiamų stereotipų, kuriuos jos puoselėja mokslo ir technikos disciplinose. Taigi, šiame projekte bus siekiama mokytis naujų technologijų, kurių pagalba būtų sudaromos sąlygos įsitraukti visiems besimokantiesiems. Vienas tokių metodu  e-tekstilė, kur  derinama mada su elektroniniu ir kompiuteriniu programavimu.

 

PROJEKTO UŽDAVINIAI:

  1. Suteikti naujų žinių jaunimo darbuotojams apie naujoviškus darbo su jaunimu metodus, pagrįstus tekstilės dirbinių derinimu su kompiuterio programavimu ir elektronika.
  2. Apsikeisti mintimis apie skirtingas pedagogines strategijas, ypač e-tekstilės kūrimą, kaip būdą paskatinti moteris dalyvauti neformaliojo švietimo veikloje.
  3. Skatinti  jaunimo darbuotojus  imtis  iniciatyvos, susijusios su skaitmenine kultūra.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

– jaunimo darbuotojai, asmenys dirbantys su jaunimu (bus suteikiama pirmenybė).

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)