Step Up for Inclusion

Vietų nėra
2018-09-16

Šį kartą projektas visai kitame pasaulio krašte, kurį iki šiol aplanko tūkstančiai turistų tai – EGIPTAS! Egiptas turi turtingą istoriją, senovėje čia gyvavo Senovės Egipto civilizacija, kuri turėjo raštą, organizuotą religiją, centralizuotą valdymą. Garsiausią šios civilizacijos paveldą sudaro Gizos nekropolis su Didžiuoju sfinksu, taip pat Memfio, Tėbų, Karnako griuvėsiai, Karalių slėnis. Šios šalies sostinė Cairo – vienas seniausių miestų pasaulyje, kupinas didingos praeities ir istorinių statinių. Čia stūkso ir garsiosios Egipto piramidės. Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte „Step Up for Inclusion“, Rugsėjo 16 – 23 dienomis, Egipte.

Dėmesio: Visi, dalyvaujantys šiame projekte, turės dalyvauti ir jaunimo mainų projekte, kuris vyks Vasario 14 – 23 dienomis, Lenkijoje, Poronine (2019 m.).

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

VIETA: Cairo, Egiptas

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Airija, Lenkija, Latvija, Lietuva, Rumunija, Egiptas

DATA:  Rugsėjo 16 – 23 dienomis,  2018

AMŽIUS: 3 dalyviai (18-35)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

šiuose mokymuose jųs būsite pakviesti išbandyti naujas sporto metodologijas, susipažinti su kitais žmonėmis iš skirtingų šalių bei įgyti tarpkultūrinės patirties.

Šie mokymai yra dviejų dalių, kurie sieks, kad jauni žmonės, dirbantys su jaunimu, norėtų atrasti visus teigiamus sporto aspektus, siekiant vystyti tarpkultūrinę įtrauktį ir toleranciją.

Projekto organizatoriai tikisi, jog per tarpasmeninius santykius su žmonėmis iš skirtingų šalių, tradicijų ir religijų, mes galėsime geriau suprasti vieni kitus, keisti mūsų požiūrius, „laužyti stereotipus“ ir įgalinti jaunimą veikti.

Kodėl būtent per sportą? Sportas skatina tokias vertybes kaip tolerancija, įtrauktis, mažina baimės jausmą ir stiprina charakerį. Taip pat, sportas gerina žmonių fizinę ir psichinę sveikatą, moko mus socialaus gyvenimo taisyklių. Be to, sportas yra smagus!

Kas kviečiami dalyvauti?

* turintys patirties / dirbantys su jaunimu srityje;

* kalbantys gera anglų kalba;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* galėsiantys dalyvauti ir jaunimo mainų projekte, kuris vyks Vasario 14 – 23 dienomis, Lenkijoje (2019 m.) ir pritaikyti įgytas žinias bei patirtį praktikoje.

P. S. Gyvensite pačioje sostinės širdyje – 4* viešbutyje Cleopatra Cairo!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).