Step Up For Inclusion Part II

Vietų nėra
2019-02-14

Šį kartą projektas mūsų kaimyninėje Lenkijoje! Lenkijos pietuose stūgso aukščiausia Karpatų kalnų dalis – Tatrai, itin populiari žiemos sporto vieta.  Visada svajojai pagyventi kalnų apsuptyje? Kai atsikeli ryte ir pro langą matai snieguotas kalnų viršūnes, kurios atima žadą? Žavi žygiai kalnuose, slidinėjimas? Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose „Step Up for Inclusion II“, vasario 14 – 23 dienomis, Lenkijoje.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Poroninas, Lenkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Airija, Lenkija, Latvija, Lietuva, Rumunija, Egiptas

DATA:  vasario 14 – 23 dienomis,  2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-35)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 180 eur**.  

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šiuose mokymuose jūs būsite pakviesti išbandyti naujas sporto metodologijas, susipažinti su kitais žmonėmis iš skirtingų šalių bei įgyti tarpkultūrinės patirties.

Šie mokymai yra dviejų dalių, kurie sieks, kad jauni žmonės, dirbantys su jaunimu, norėtų atrasti visus teigiamus sporto aspektus, siekiant vystyti tarpkultūrinę įtrauktį ir toleranciją. Praleidai pirmąją dalį, nieko tokio, antroji bus dar įdomesnė!

Projekto organizatoriai tikisi, jog per tarpasmeninius santykius su žmonėmis iš skirtingų šalių, tradicijų ir religijų, mes galėsime geriau suprasti vieni kitus, keisti mūsų požiūrius, „laužyti stereotipus“ ir įgalinti jaunimą veikti.

Kodėl būtent per sportą? Sportas skatina tokias vertybes kaip tolerancija, įtrauktis, mažina baimės jausmą ir stiprina charakerį. Taip pat, sportas gerina žmonių fizinę ir psichinę sveikatą, moko mus socialaus gyvenimo taisyklių. Be to, sportas yra smagus!

Antrojoje projekto dalyje Lenkijoje, naudosite jau pirmojoje dalyje sukurtas metodologijas  tarpkultūrinei įtraukčiai mažinti. Užsiimsite tokiomis veiklomis kaip čiuožinėjimas pačiūžomis, slidinėjimas, žygiai kalnuose ir dar daug kitų.

Kas kviečiami dalyvauti?

* turintys patirties / dirbantys su jaunimu srityje;

* kalbantys gera anglų kalba;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)