Step Forward

Vietų nėra
2019-04-17

Myli keliones, kalnus ir neformalujį tobulėjimą? Tuomet šis projektas būtent tau! Dalyvauk  jaunimo mainuose “Step Forward” kurie vyks balandžio 17-25  dienomis, Bulgarijoje netoli Sofijos esančių kalnų papėdėje. Projekte turėsi galimybę atrasti ryšį su gamta bei įgyti žinių apie tvarumą.

Keliauk, mokykis, tobulėk ir išnaudok visas galimybes kartu su  „Unique Projects“!

 

VIETA:  Bulgarija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Italija, Rumunija, Bulgarija, Lietuva, Slovėnija

DATA:  balandžio 17-25 dienomis, 2019

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

 

PROJEKTO TIKSLAS:

Sukurti tvaresnę ateitį didinant jaunimo aktyvų pilietiškumą ir įsitraukimą sukuriant daugiau žinių turinčią, labiau atsakingą visuomenę bei sukurti daugiau sprendimų kasdienėms problemoms spręsti.

 

PROJEKTE IŠMOKSI:

-kaip galima atrasti savo vietą visuomenėje ir kaip tai padaryti, nepažeidžiant  vertybių ir poreikių;

-kaip imtis veiksmų ir dirbti siekiant išspręsti aplinkos iššūkius kasdieniame gyvenime ir darbe;

-kaip plėtoti kompetencijas jaunimo darbe ir kaip įtraukti jaunus žmones į darbą tvarumo link;

-kaip susijungti su  gamta ir su žmonėms bei dirbti su jais saugioje mokymosi erdvėje tyrinėjant tvarumo temą;

-kaip geriau suprasti pasaulį ir iššūkius, su kuriais susiduria žmonija;
-kaip naujomis kūrybinėmis perspektyvomis spręsti bendruomenės problemas.

 

 

Kas kviečiami dalyvauti?

  • asmenys, kurie turi patirties arba yra susidomėję projekto tema;
  • besidomintys jaunimo darbu gamtoje tvarumo srityje ir pasauliniame švietime;
  • motyvuoti kurti pokyčius savo bendruomenėje;
  • asmenys norintys mokytis ir tobulėti.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)