A society without racism

Vietų nėra
2018-07-13

Tai naujai atrasta žemė, pilna netikėtumų ir paslapčių, turinti nuostabius kalnuotus peizažus, kvapą gniaužiančius tarpeklius bei smaragdinius ežerus. Šalyje yra net 33 objektai įtraukti į UNESCO paveldo sąrašus! Taip, tai žavingoji Rumunija. Vasara – pats geriausias laikas keliauti! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „A society without racism“  Liepos 13  – 20 dienomis,  RumunijojeKodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

VIETA: Novaci, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lietuva, Rumunija, Prancūzija, Vengrija, Italija, Kroatija, Graikija

DATA:  Liepos 13  – 20 dienomis, 2018

AMŽIUS: 7 dalyviai (17-24 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekte nagrinėjami klausimai yra susiję su pabėgėliais, emigracija, rasizmu,diskriminacija, žmogaus teisių pažeidimais ir kt. Projekto tikslas – didinti imigrantų ir (arba) pabėgėlių visuomenėje priėmimą ir integraciją per daugiakultūrę harmoniją, grindžiamą tvariais metodais, padedančiais kurti visuomenę be rasizmo, kurioje visų žmogų teisės yra gerbiamos.  Pagrindiniai uždaviniai: nustatyti daugiakultūrės visuomenės naudą, bent  7 projekto partnerėse šalyse: Lietuvoje, Vengrijoje, Kroatijoje, Graikijoje, Italijoje, Prancūzijoje, Rumunijoje per visą projekto įgyvendinimo laikotarpį;  suteikti informacijos apie pagrindines / visuotines ir Europos teises 56 projekto dalyviams; kovoti su jaunimo radikalėjimu.

Projekto metu bus bus skatinama tolerancija kitiems, užsieniečiams, gyvenantiems šalyje, naudojant įvairius metodus, tokius kaip: darbas grupėse, dėmesio atkreipimo veiklos, minčių lietus, debatai, diskusijos, teatras ir pan.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir neformaliaisiais ugdymo metodais;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje;

*kalbantys bent vidutine anglų kalba.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)