SOCIAL INNOVATORS FOR CHANGE

Vietų nėra
2018-08-17

Tai naujai atrasta žemė, pilna netikėtumų ir paslapčių, turinti nuostabius kalnuotus peizažus, kvapą gniaužiančius tarpeklius bei smaragdinius ežerus. Šalyje yra net 33 objektai įtraukti į UNESCO paveldo sąrašus! Taip, tai žavingoji Rumunija. Vasara – pats geriausias laikas keliauti! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte „Social Innovators for Change“  Rugpjūčio 17  – 24 dienomis,  RumunijojeKodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

VIETA: Ocna Şugatag, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Italija, Vengrija, Ispanija, Rumunija, Lietuva, Graikija

DATA:  Rugpjūčio 17  – 24 dienomis, 2018

AMŽIUS: 5 dalyviai (18+) (3 merginos ir 2 vaikinai arba 2 merginos ir 3 vaikinai)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

„Social Innovators for Change“ tai 8 dienų jaunimo mokymų projektas, kuris suburs 30 dalyvių iš 6 skirtingų šalių. Šiuo projektu siekiama paruošti žmones, dirbančius su jaunimu, pritaikyti socialinės entreprenerystės koncepciją savo veikloje, vystant entreprenerystės gebėjimus ir įgūdžius.

Pagrindinis projekto tikslas yra didinti žmonių, dirbančių su jaunimu, žinias ir įgūdžius socialinės entreprenerystės srityje per neformaliuosius ugdymo metodus. Mokymų metu bus vykdomos įvairios veiklos, tokios kaip: tyrinėjimas, vaidmenų žaidimai, diskusijos, simuliacijos, refleksijos, savęs vertinimas ir pan.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir neformaliaisiais ugdymo metodais;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje;

*kalbantys bent vidutine anglų kalba (net jei jums ir sunkiai sekasi kalbėti angliškai – šiame projekte tai ne problema, kadangi bus stengiamasi rasti bendrą kalbą kitais būdais);

*patirtis nėra būtina.

 

P. S. Dalyviai apsistos viešbutyje Hotel Eurosind, kuriame gyvens kambariuose po 2.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)