SMS 2 Show My Skills

Vietų nėra
2017-11-24

Ar norėtum išvykti į projektą, ir visai ne Europoje? Su kuo tau asocijuojasi žodžiai: piramidės, sfinksas, papirusai? ——-> Taip, tai saulėtasis Egiptas. Siūlome galimybę išvykti į jaunimo mokymų projektą SMS 2 „Show My Skills“, Lapkričio 24-30 dienomis, Egipte. Šio projekto metu ne tik įgysite daugiau žinių bei įgūdžių, tačiau ir patirsite įvairių nuotykių, tokių kaip vykimas į dykumą ar važinėjimasis keturračiais!

Tai galimybė, kurios neverta praleisti!

VIETA: Siwa Oasis, Egiptas

DATA: Lapkričio 24 – 30 dienomis, 2017

*Atvykimo diena – Lapkričio 24 d.
*Išvykimo diena – Lapkričio 30 d.

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: Šis projektas nėra papildomai finansuojamas jokios programos ar fondo.

Kas įskaičiuota į šį mokestį?

* Mokymai, priemonės;
* 4 naktų apgyvendinimas Siwa Dream Lodge viešbutyje;
* transportas iš Kairo ar Aleksandrijos tarptautinių oro uostų;
* transportas autobusu iš Aleksandrijos, trukmė: 8 valandos iki Siwa;
* pilnas maitinimas su kavos pertraukėlėmis;
* turistinės kelionės, vykimas į dykumą;
* socialinės veiklos.

Kas neįskaičiuota?

* Kelionės išlaidos;
* Egipto viza;
* Esant dalyvių poreikiams, už papildomus 25 eurus bus galimybė aplankyti įžymiąsias Egipto piramides!

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Abraomas Linkolnas yra pasakęs „Geriausias būdas nuspėti savo ateitį yra – ją sukurti“. Ateitis yra jaunimo rankose, kurie ketina patys tapti pasaulio architektais. Yra daug programų ir projektų, kurie padeda jaunuoliams vystyti įgūdžius ir plėsti akiratį, tačiau kartais dėmesys daugiau skiriamas kiekybei nei kokybei. Kelionė nuo mažos idėjos iki galutinių jaunimo veiklų įgyvendinimo, nėra lengva ir reikalauja žinių bei įgūdžių tiek projektų vadyboje, tiek lyderystėje.
Šis projektas suburs jaunus žmones kartu 7 dienų mokymams (įskaitant kelionės dienas). Projekto vieta – nuostabioje gamtos apsuptyje. Įgūdžiai, įgyti per visą projekto laikotarpį, bus svarbūs dalyvių, kaip asmenybių vystymuisi, jie susipažins su naujais ir įvairiais įrankiais bei metodais, kurie padės vystyti įvairius projektus ateityje, dalintis patirtimi. Taip pat bus vystomas tarptautinis bendradarbiavimo tinklas.
Pagrindinis mokymų tikslas – suteikti dalyviams žinių ir įgūdžių, vystyti ir vadovauti tarptautinėms jaunimo bei savanorių veikloms visame pasaulyje.

TIKSLAI

• Ugdyti dalyvių supratimą apie pagrindinius vadovavimo principus bei kaip juos taikyti.
.• Skatinti verslumo iniciatyvas jaunimui, su jaunimu dirbančiais asmenimis.
• Stiprinti dalyvių bendravimo įgūdžius, įskaitant ir viešąjį kalbėjimą, pristatymų įgūdžius, tarpkultūrinę komunikaciją.
• Pagerinti dalyvių projektų valdymo įgūdžius, susijusius su tarptautinėmis jaunimo ir savanorystės veiklomis.
• Suteikti dalyviams įgūdžių ir supažindinti su naujais metodais, kaip kurti ir įgyvendinti tarptautines veiklas jaunimui.
• Skatinti tarptautinį bendradarbiavimą tarp jaunimo iš įvairių šalių.
• Įgalinti dalyvius veikti jų vietos bendruomenėse.

METODIKA

Projekte bus naudojami neformalaus ugdymo metodai, pavyzdžiui, tokie kaip: modeliavimas, veiklos lauke, vaidinimai, „minčių lietus“, diskusijos gamtoje ir pan. Dalyviai įgis naujų žinių ir supras, kokie yra pagrindiniai puikaus lyderio bruožai.

Mokymų metu (sesijos, socialinė veikla, kelionės), būkite tikri, jog susipažinsite su kitokia, savita kultūra ir mėgausitės:
* Kultūriniais vakarais, senoviniais ir tradiciniais šokiais bei muzika;
* Tradiciniais, natūraliais gėrimais bei maistu;
* Nuotykių dykumoje su keturračiais;
* Safari dviračiai, ežerai, kelionė aplink miestą;
* Apsilankymas senovės paveldą turinčiuose objektuose.

Mokymus ves trenerė iš Lenkijos. Ji turi patirties tiek vietiniu, tiek tarptautiniu lygiu ir dirba su jaunimu nuo 2003 metų. Ji yra ekspertė entreprenerystės, nevyriausybinių organizacijų ir kultūrų valdymo srityse. Be to, yra organizacijos psichologė.

Tai antrasis organizatorių projektas tuo pačiu pavadinimu. Iš praeitų metų dalyvių įspūdžiai išlikę iki šiol!

TIKSLINĖ GRUPĖ

Mokymai yra skirti jaunimo darbuotojams, jaunimo lyderiams, jauniems verslininkams, jaunimui, veikiančiam jaunimo organizacijose, savanoriams, projektų vadovams ir tiems, kurie nori praplėsti savo akiratį, siekiant gebėti vesti ir vadovauti tarptautinėms jaunimo veikloms.

Nepraleisk galimybės įgyti naujų kompetencijų, pažinti kitas kultūras bei susirasti draugų. Tobulėk keliaudamas!

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.
*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.
*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą.