Sharing Roots

Vietų nėra
2019-06-28

Vasarą keliauk į saulėtąją Portugaliją! Dalyvauk  jaunimo mainuose “Sharing Roots“ kurie vyks birželio 28- liepos 4 dienomis, Portugalijoje. Portugalija – dažnai nepelnytai turistų ir keliautojų aplenkiama šalis. Tačiau, čia gausu kultūrinių ir istorinių vertybių, senove alsuojančių miestų, gamtos šedevrų ir nuostabių paplūdimių, kuriuose galima mėgautis vandens pramogomis, lepintis visų išgirtu Portveino vynu ir pasakišku oru. Ar jau susidomėjai?

 

Vasarą ne tik mėgaukis saulute ir šiltomis bangomis, tačiau ir patobulėk bei įgyk  naujų žinių su  „Unique projects“!

 

VIETA: Vila Nova de Tazem, Portugalija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS:  Lietuva, Italija, Makedonija, Turkija, Vengrija, Portugalija

DATA:  birželio 28 – liepos 4 dienomis, 2019

AMŽIUS: 5 dalyviai (15-25 m.) + 1 lyderis (18+) (pirmenybė teikiama galintiems dalyvauti išankstinio planavimo vizite kovo 2-3 dienomis (paminėkite tai registracijos anketoje) bei mažiau galimybių turintiems asmenims)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**. 

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šiame projekte siekiama panaikinti socialinės atskirties problemą: jaunimas iš kaimo vietovių dėl socialinės  izoliacijos ir gamtos paveldo  yra nuvertinimas.
Šio projekto tikslas – skatinti socialiai nuskriaustų jaunų asmenų socialinę įtrauktį
per kultūrinių mainų patirtį  ir  neformalų švietimą mokantis gamtos kontekste tuo pačiu didinant gamtos paveldo vertę ir išsaugojimą.


PROJEKTO TIKSLAI:

  • skatinti socialinių ir asmeninių įgūdžių ugdymą ir suteikti jaunimui daugiau galimybių bendrauti su skirtingomis kultūromis, ugdyti toleranciją ir jaunimo aktyvumą;
  • suburti jaunus asmenis ir kartu įveikti socialinius-geografinius barjerus, skatinant tarpkultūriškumą, socialinės atskirties mažinimą ir kovojimą prieš tai;
  • skatinti mažiau galimybių turinčių asmenų įtraukimą;
  • vetinti ir išsaugoti kaimo ir miškų socialines erdves, taip pat natūralų
    paveldą;
  • skatinti sveiką gyvenimo būdą, kelti gyvenimo kokybę ir kontaktą su gamta;
  • skatinti informuotumą apie aplinkos ir socialines vertybes bei jaunimo aktyvų dalyvavimą  išsaugant miškus ir kitus gamtos objektus.

Kas kviečiami dalyvauti?

-asmenys turintys mažiau galimybių (socialinių, geografinių, ekonominių);

-asmenys besidomintys projekto tema;

-jaunuoliai turintys bent vidutines užsienio kalbos žinias.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)