Sharing Backgrounds (grupės lyderis)

Vietų nėra
2017-11-18

Nuotaikinga rudens pabaiga kalnų papėdėje? Taip, tai įmanoma! Jaunimo mainų projektas „Sharing Backgrounds“ vyks lapkričio 18-26 dienomis paslaptingoje Rumunijoje. Įgysite ne tik naudingos patirties, sužinosite apie tarpkultūrinio bendradarbiavimo naudą, tačiau ir gerai praleisite laiką – GARANTUOJAME!

 

Praleisk rudens pabaigą aktyviai ir naudingai!

 

VIETA: Balan, Rumunija.

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Rumunija, Vengrija, Lenkija, Lietuva, Bulgarija ir Slovakija.

DATA: Lapkričio 18-26 dienomis, 2017

AMŽIUS: 1 lyderis (20+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 275 eurų **.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto tikslas yra padėti jauniems žmonėms, neturintiems ankstesnės tarptautinės patirties, susipažinti su tarpkultūrinio bendradarbiavimo nauda, pagerinti jų žinias ir įgūdžius bendraujant su žmonėmis iš skirtingų bendruomenių. 8 dienų trukmės jaunimo mainų metu dalyviai iš 6 šalių mokysis apie skirtingų kultūrų svarbą ir dalyvaus įvairiose, neformalaus ugdymo metodais paremtose veiklose.

Projekto uždaviniai:

  1. Pagerinti organizacijų gebėjimą organizuoti jaunimo mainų projektus, orientuotus į tarpkultūrinius skirtumus ir bendradarbiavimo gerinimą.
  2. Pagerinti dalyvių viešojo kalbėjimo ir komunikacijos anglų kalba kompetencijas.
  3. Pakelti dalyvių kultūrinio sąmoningumo ir tolerancijos lygį.

Aplikuok į šį projektą, jeigu:

  • Tau yra 16-21 metai
  • Vis dar mokaisi mokykloje arba studijuoji universitete
  • Neturi tarptautinių projektų patirties
  • Nori bendrauti ir susipažinti su skirtingų kultūrų žmonėmis

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).