Selfconfidence and dialogue: a systemic approach towards social inclusion in Europe

Vietų nėra
2018-06-11

Įsivaizduok: vasaros pradžia, o tu – tarpkultūrinėje aplinkoje tobulėji ir prasmingai leidi laiką…šalyje, kuri garsėja flamenko, savo istorija ir tradicijomis, vaišingumu bei svetingumu, šiltu Viduržemio jūros klimatu, begale istorinių paminklų… —-> Taip, tai saulėtoje Ispanijoje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Selfconfidence and dialogue: a systemic approach towards social inclusion in Europe ”, Birželio 11 – 18 dienomis, Ispanijoje. Šioje šalyje kiekvienas kitatautis ras ką aplankyti!

Tobulėk keliaudamas su Unique projects”!

VIETA: VIETA: Ambite, Madridas, Ispanija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Moldova, Gruzija, Portugalija, Lenkija, Albanija, Estija, Lietuva, Ispanija

DATA:  Birželio 11 – 18 dienomis, 2018

AMŽIUS: 5 dalyviai (iki 25 m.) + 1 lyderis (25-30 m.) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

TEMA: Bendras projekto dėmesys bus skirtas didinti supratimą ir kovoti su kliūtimis, trukdančiomis socialinei integracijai, kurios yra svarbiausios jauniems žmonėms, taip pat propaguoti Europos solidarumo ir brolystės vertybes.

Jaunimo mainų projekte dalyviai įgis mokymosi visą gyvenimą kompetencijų, tačiau daugiausiai bus koncentruojamasi į:

* Savęs supratimą ir raišką: dalyviai bus skatinami daugiau sužinoti apie bendravimo įgūdžius ir kurti naujas strategijas, siekiant įgyti didesnį empatijos jausmą ir pasitikėjimą.

* Mokymąsi užmegzti ryšius tarp gimtosios ir užsienio kalbos; per kalbas didinti naujus supratimo lygius, tokius kaip: fizinė išraiška, meniniai įrankiai / metodai, emocinė kalba. Mokymasis mokytis tarpkultūriniu požiūriu, šiuolaikiniais metodais bei jų panaudojimas įvairiais būdais.

* Darbą komandoje ir mokymąsi būti socialiai įtrauktiems per patirtį, dirbant su skirtingų kultūrų grupėmis. Kurti ir stiprinti toleranciją.

METODAI

Projekto metu bus naudojami neformalieji ugdymo metodai, kurie garantuos atvirą ir interaktyvų požiūrį kurti saugią mokymosi aplinką, kurioje galėsite įgyti naujų žinių, įgūdžių ir tobulėti kaip asmenybė.

Dalyviai turės galimybę vystyti savo įgūdžius ir požiūrius, taip pat susirasti bendraminčių iš kitų šalių, pažinti kitas kultūras ir išmokti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje, dirbant su žmonėmis iš skirtingų šalių, skirtingų amžių ir skirtingų įsitikinimų. Be to, dalyviai išmoks išklausyti kitų idėjas ir didinti jaunimo galias.

Kas kviečiami dalyvauti?

* dalyviai, susidomėję projekto tema;

*turintys gerus anglų kalbos įgūdžius;

* pirmenybė skiriama dalyviams su socialiniais, geografiniais sunkumais (pvz.: iš mažų miestelių).

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)