SCOPE

Vietų nėra
2017-11-19

To dar nebuvo! ———> Jaunimo mokymai Serbijoje! Pirmą kartą mūsų istorijoje siūlome galimybę išvykti į šią nuostabią šalį! (wow). Serbija, kviečia keliautojus grožėtis ne tik senoviniais miestais, bet ir gamta. Krašte daug nacionalinių parkų. Turistams čia palanku visus metus. Vasarą keliautojai gali džiaugtis miestais, kalnais ir nacionaliniais parkais, o žiemą Serbija vis dažniau vilioja slidinėjimo mėgėjus. Kviečiame išvykti į jaunimo mokymų projektą „SCOPE ”, kuris vyks Lapkričio 19-25 dienomis.

VIETA:  Belgradas, Serbija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Armėnija, Estija, Gruzija, Graikija, Lietuva, Makedonija, Lenkija, Serbija, Rusija, Švedija, Turkija ir Ukraina

DATA: Lapkričio 19-25 dienomis, 2017

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos.  Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 275 eurų **.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

* Jaunimo mokymai suburs žmones, dirbančius su jaunimu ir aktyviai veikiančius iš ES ir kitų valstybių tam, jog būtų lengviau diskutuoti, kaip įveikti smurtu paremtą bendravimą ir pasidalinti praktiniais metodais, kurie padėtų spręsti ir valdyti konfliktus.

* Projektas skirtas tiems, kurie yra pasiruošę dirbti konfliktų transformacijos srityje, siekiant įveikti ekstremizmą, diskriminaciją ir netoleranciją savo šalyse bei nori panaudoti įgytas žinias ir patirtį praktinėje veikloje.

* Bendras projektas susideda iš 4 tarpusavyje susijusių etapų:

1) Pasirengimo susitikimas Tbilisyje, Gruzijoje, birželio 12-16 d., 2017 m. (jau įvyko)

2) Jaunimo mokymų projektas žmonėms, dirbantiems su jaunimu Jerevane, Armėnijoje, rugpjūčio 25 – rugsėjo 2 d., 2017 m. (jau įvyko)

3) Vertinimo seminaras Belgrade, Serbijoje, lapkričio 19-25 d., 2017 m.

4) Vietos iniciatyvos savo šalyje, rugsėjo-lapkričio mėnesiais, 2017 m.

 

Jaunimo mokymų tikslai yra šie:

-ugdyti supratimą apie asmenines koncepcijas, daugiau sužinoti apie įprastus būdus reaguoti į konfliktus;

– didinti supratimą apie rizikos veiksnius, su kuriais susiduriama konfliktų metu;

– nustatyti veiksmingus metodus, kurie padeda užkirsti kelią konfliktams ir (arba) juos transformuoti, mažinant smurtinį bendravimą;

– įgyti žinių apie pagrindines sąvokas, tokias kaip konfliktų valdymas, konfliktų transformacija, konfliktų sprendimas, vidinės tikėjimo sistemos ir nesmurtinis bendravimas;

– išmokti naudoti įrankius nesmurtiniam bendravimui ir konfliktų transformavimui.

Nepraleisk galimybės įgyti naujų kompetencijų, pažinti kitas kultūras bei susirasti draugų net iš 12 skirtingų šalių (čia tai bent!)

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).