Say NO to drugs, say YES to life

Vietų nėra
2018-09-18

Tai naujai atrasta žemė, pilna netikėtumų ir paslapčių, turinti nuostabius kalnuotus peizažus, kvapą gniaužiančius tarpeklius bei smaragdinius ežerus. Šalyje yra net 33 objektai įtraukti į UNESCO paveldo sąrašus! Taip, tai žavingoji Rumunija. Ruduo – pats geriausias laikas keliauti! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „Say NO to drugs, say YES to life“  Rugsėjo 18 – 24 dienomis, RumunijojeKodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

 

Tobulėk keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Ocna Şugatag, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Graikija, Italija, Vengrija, Ispanija, Lietuva, Rumunija

DATA:  Rugsėjo 18 – 24 dienomis, 2018

AMŽIUS: 5 dalyviai (18-30 m.) + 1 lyderis (18+) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Tai 7-ių dienų jaunimo mainų projektas, kuris suburs 30 dalyvių ir 6 lyderius iš 6 skirtingų šalių. Projekto tikslas yra padidinti jaunų žmonių žinias apie narkotines medžiagas.

Pagrindiniai projekto tikslai:

* padidinti jaunų žmonių skaičių, kurie būtų informuoti ir turėtų supratimą apie narkotinių medžiagų naudojimą;

* padidinti jaunų žmonių žinias apie narkotinių medžiagų naudojimo pavojų per neformaliuosius ugdymo metodus;

* padidinti jaunuolių gebėjimus, kuriuos , skleisdami projekto rezultatus, galėtų pritaikyti konsultuojant ir patariant kitiems jauniems žmonėms.

Šiuo projektu siekiama padidinti jaunų žmonių skaičių dalyvaujančiose šalyse, kurie aktyviai dalyvauja kovoje su narkotikų vartojimu ir prekyba žmonėmis.

 

Kas kviečiami dalyvauti? 

* žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir pasiruošę pritaikyti įgytas žinias bei įgūdžius praktikoje;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje.

 

P. S. Dalyviai bus apgyvendinti 3* viešbutyje Eurosind in Ocna Şugatag (daugiau informacijos: http://www.eurosind.ro/ ).

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)