reMind

Vietų nėra
2018-06-13

Tai šalis, žavinti įvairių stilių architektūra, kultūra ir įspūdinga istorija. Daugybė šalies objektų yra įtraukti į Pasaulio paveldo sąrašą —> taip, tai Čekija! Šioje šalyje kiekvienas ras kažką įdomaus sau. Sostinė Praha yra išsaugotas istorijos centras ir viena gražiausių sostinių pasaulyje. Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „reMind” , kuris vyks Birželio 13 –  22 dienomis, Čekijoje! Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Vrchlabí, Čekija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kroatija, Čekija, Latvija, Makedonija, Rumunija, Lietuva

DATA:  Birželio 13 –  22 dienomis, 2018

AMŽIUS: 4 dalyviai (18-26 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto tema: Dvasinė sveikata, savęs pažinimas, atsipalaidavimas

Negėda prisipažinti, jog jautiesi negerai – ne tik fiziškai, bet ir dvasiškai. Mes reiškiame savo pozityvias emocijas, tačiau bandome nuslėpti negatyvias. Kodėl tai ignoruojame, kai dvasinė sveikata yra tokia svarbi mūsų laimingam gyvenimui? Visi žinome apie patiriamą spaudimą mokyklose, darbe ar namuose. Kartais tiesiog norėtume pabėgti iš tos aplinkos, kurioje jaučiame stresą… labai sunku rasti būdų, kurie padėtų įveikti stresą. Kiekvienas iš mūsų esame skirtingas ir nėra viena recepto, kaip pabėgti nuo savo minčių ir atsipalaiduoti. Šiuo projektu kviečiama prisijungi ir pabandyti atrasti tinkamą būdą, kaip didinti savo dvasinę sveikatą!

Projekto metu bus vykdomos įvairios veiklos, tokios kaip:

* joga;

* darbas su savo energija;

* dienoraščio rašymas;

* savęs pažinimas;

* seminaras apie dvasines ligas;

* vaikščiojimas gamtoje;

*  komandinio formavimo veiklos;

* vakaro programa įvairiomis temomis ir dauguma kitų!

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* tie, kurie nori išmokti atsipalaiduoti, įveikti stresą, pažinti save ir pajausti ryšį su gamta.

SVARBU: Organizatoriai pabrėžia, jog šiame projekte bus kuriama jauki, rami aplinka ir jeigu tikitės kažko kito (pvz.: vakarėlių, daug linksmybių ir pan.) – geriau pagalvokite prieš registraciją, nes šis projektas neatitiks jūsų lūkesčių. 

 

Šiuose mainuose dalyvaus dug dalyvių iš skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)