Promoting Social Change Through Entrepreneurship

Vietų nėra
2018-09-10

Viena seniausių Europos šalių su itin spalvinga ir turtinga istorija —> taip, tai Bulgarija! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte Promoting Social Change Through Entrepreneurship“, Rugsėjo 10 – 21 dienomis (10 ir 21 – kelionės dienos), Bulgarijoje. Tai šalis, garsėjanti įspūdingu kultūriniu paveldu, auksinio smėlio paplūdimiais, nuostabia gamta ir žaliais parkais, nepakartojama senovine miestų architektūra bei gausybe mineralinių šaltinių! Projektas šioje šalyje žada puikų laiką, naujus draugus ir neįkainojamą patirtį!

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Sofija, Bulgarija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Bulgarija, Armėnija, Čekija, Lietuva, Italija, Rumunija, Ukraina, Gruzija, Ispanija, Azerbaidžianas, Turkija

DATA:  Rugsėjo 10 – 21 dienomis (10 ir 21 – kelionės dienos), 2018

AMŽIUS: 3 dalyviai (18+) (1 vaikinas, 2 merginos arba 2 vaikinai, 1 mergina)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis projekto tikslas yra padėti vystyti Europos ekonomikos plėtrą privačiame ir socialiniame versle. Viena iš rimčiausių Europos socialinės-ekonominės aplinkos  grėsmių ateityje – trūkumas jaunų žmonių profesionalumo ir galimybių kūrimo Europos ateities plėtrai.

Taip pat, šiais mokymais bus siekiama skatinti įvairių tautų, tautybių ir kitų jaunų žmonių ugdymą ir įtrauktį, padedant įveikti pradines verslumo kliūtis ir skatinant socialinį verslumą per daugybę praktinių užsiėmimų bei dalijimąsi patirtimi. Per mokymus, pristatymus, praktinius užsiėmimus, diskusijas, vaidmenų žaidimus ir simuliacijas, dalyviai tobulins verslumo įgūdžius, keisis patirtimi ir įgis pasitikėjimo, sužinos apie tai, kaip jie gali skleisti gerąją praktiką ir padidinti galimybę siekti socialinių pokyčių.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu;

* tie, kurie nori išmokti neformaliųjų metodų darbe su jaunimu;  

 * tie, kurie yra pasiruošę įgytas kompetencijas vystyti po projekto bei pritaikyti praktikoje;

* žmonės, kalbantys gera anglų kalba;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* turintys 18 metų ir daugiau.

 

Šiuose mokymuose dalyvaus dalyviai net iš 11 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)