Peer Coaching TC

Vietų nėra
2018-07-16

Mūsų kaimynė Lenkija – viena iš didžiausių Europos Sąjungos šalių. Ji yra Vidurio Europoje ir ribojasi su Baltijos jūra. Šiaurės Lenkijoje daug kur pamatysite kalvotas lygumas, nusėtas šimtais ežerų, o šalies pietuose stūkso Karpatų kalnai. Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte „Peer Coaching TC“  Liepos 16  – 22 dienomis,  Lenkijoje. Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

 

Dalyviai dar nei karto nenusivylė mūsų partnerių iš kaimyninės šalies rengiamų projektų kokybe – įsitikink tuo ir tu – tobulėk keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Krokuva, Lenkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lenkija, Slovėnija, Slovakija, Malta, Vengrija, Turkija, Italija, Ispanija, Kipras, Lietuva

DATA:   Liepos 16  – 22 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+, 1 vaikinas, 1 mergina)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šių mokymų metu dalyviai turės galimybę išmokti naujų metodų, naudingų darbe su jaunimu, keistis novatoriška patirtimi ir sukurti aplinką, kurioje dalinsis naujomis idėjomis ir būdais darbe su jaunimu. Projektas yra skirtas tiems, kurie dirba su jaunimu, nevyriausybinėse organizacijose ar / ir yra jaunimo lyderiai. Projekto organizatoriai tikisi, jog šis projektas padidins dalyvių žinias ir supratimo „horizontą“, padės pritaikyti įgytas kompetencijas darbe su jaunimu. Mokymų metu naudosite metodus, pagrįstus neformaliuoju ugdymu, mokysitės pagal D. Kolbo ciklus ir kitus įvairius metodus. Ilgalaikėje perspektyvoje dalyviai dirbs efektyviau darbe su jaunimu. Projekto metu įgyti įgūdžiai gali būti sėkmingai naudojami organizacijose, dirbančiose su jaunimu, kituose projektuose ar kasdieninėje praktikoje.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir neformaliaisiais ugdymo metodais;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje;

*kalbantys gera anglų kalba;

*turintys 18 metų ir daugiau.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 1 dieną nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)