Peace Education by Tackling Youth Radicalization and Extremism

Vietų nėra
2017-10-15

Ispanija! Tai šalis, garsėjanti koridomis ir flamenko, savo istorija, svetingumu ir žmonių vaišingumu bei didingais architektūros statiniais. Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte „Peace Education by Tackling Youth Radicalization and Extremism”, Spalio 15-21 dienomis, Ispanijoje, Valensijoje. Šis miestas yra trečias pagal dydį Ispanijos miestas, kurį dydžiu lenkia tik sostinė Madridas ir Katalonijos sostinė Barselona.  Valensija garsėja savo menų ir mokslų miestu – penkių statinių architektūriniu kompleksu.

 

Atverk langą naujoms patirtims!

 

VIETA: Valensija, Ispanija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Turkija, Airija, Olandija, Lietuva, Rumunija, Vokietija, Belgija, Portugalija, Italija

DATA: Spalio 15-21 dienomis, 2017

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimo ir maitinimo išlaidos suteikiamos, patirtos kelionės išlaidos bus kompensuojamos iki 360 eurų **.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šie mokymai yra skirti žmonėms, kurie dirba su jaunimu, projekto tikslas – kovoti su jaunimo radikalizmu ir ekstremizmu. Pagrindinės temos: prevencijos strategijos, socialinė sanglauda, tarpkultūrinis dialogas.

PAGRINDINIAI MOKYMŲ TIKSLAI:

*didinti žinomumą apie jaunimo radikalėjimą ir analizuoti viso to priežastis bei kurti įdarbinimo strategijas;

*dalyviams suteikti žinių, įrankių ir kompetencijų, kaip užkirsti kelią ir spręsti jaunimo ekstremizmą (t. y. konfliktų sprendimas, dialogo supaprastinimas, prieštaringi pasakojimai ir t. t.);

*mokytis ir išbandyti į jaunimą orientuotą požiūrį, projektuojant mokymo metodikas;

*skatinti jaunimo organizacijų ir suinteresuotų šalių bendradarbiavimą projekto tema.

 

 

Mokymai yra grindžiami neformaliojo ugdymo metodika:

 

* Komandinis formavimas

** Kūrybinės dirbtuvės

***Seminarai

**** Simuliacijos

***** Vaidinimai

******** Savirefleksija ir grupinė refleksija

 

DALYVIŲ PROFILIS

 

-jaunimo lyderiai, jaunimo darbuotojai, socialiniai darbuotojai, savanoriai ir kiti žmonės, tiesiogiai susiję su jaunimo darbu;

-geri anglų kalbos įgūdžiai (bent vidurinis lygmuo);

-nebūtina turėti žinių apie mokymų temą;

-nėra amžiaus limito (svarbiausia 18+).

Nepraleisk galimybės įgyti naujų kompetencijų, pažinti kitas kultūras bei susirasti draugų

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu arba susisiekite kontaktiniu telefono numeriu: +37061688177.

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).