Siūlome išskirtinę galimybę gauti specialius pasiūlymus pirmiems!

1 Laisva vieta
2018-07-01
Akiračio praplėtimas, naujų bendraminčių susiradimas, partnerystės užmezgimas, naudingos patirties įgijimas bei prasmingas laiko praleidimas keliaujant. Skamba viliojančiai? Visa tai ir dar daugiau galite gauti dalyvaudami tarptautiniuose jaunimo mokymų projektuose!
Siūlome išskirtinę galimybę gauti specialius pasiūlymus pirmiems! ———> Šis pasiūlymas aktualus JAUNIMO DARBUOTOJAMS. 
 
Kas yra jaunimo darbuotojas?
Jaunimo darbuotojas – tai pilnametis asmuo, dirbantis su jaunais žmonėmis jų laisvalaikiu, siekiantis asmeninio ir socialinio jaunų žmonių tobulėjimo tiek per individualų darbą su skirtingais asmenimis, tiek dirbdamas su grupėmis bei turintis šiam darbui reikalingų kompetencijų.
Jei jūs:
*dirbate su jaunimu;
*savanoriaujate;
*esate stipriai motyvuota (-s);
*jums rūpi jaunimo problemos ir norite prisidėti prie jų sprendimo;
*norite įgyti naudingos patirties ir žinių bei visa tai pritaikyti praktikoje;
*norite tobulėti;
*gerai kalbate angliškai;
* turite 18 metų ir daugiau, REGISTRUOKITĖS ir palikite savo kontaktus „Unique Projects“ svetainės skiltyje „PALIK KONTAKTUS“ (būtinai nurodykite, jog esate jaunimo darbuotojas / savanoris ir esate susidomėjęs jaunimo mokymų projektais) – nepraleiskite galimybės išvykti į tarptautinius jaunimo mokymų projektus, kuriuose įgysite vertingos patirties bei prasmingai praleisite laiką!
Po jaunimo mokymų turėsite galimybę gauti jūsų įgytas žinias ir kompetencijas įrodantį sertifikatą arba visa tai įsirašyti į CV, o svarbiausia – prisidėsite prie jaunimo situacijos gerinimo savo bei kitose šalyse!