pArtiCipaTe

Vietų nėra
2019-03-17

Pavasariui įsibėgėjant pamatyk klasikos mama Europoje tituluojamą Austriją! Kviečiame mokytis kartu su kitomis Europos šalimis  jaunimo mokymuose  ,,pArtiCipaTe“ kovo 17-24 dienomis, Austrijoje. Austrijos kalnų aukštybė ir karališka miestų didybė pavergia kiekvieno keliautojo širdis. Sakoma, kad šią šalį kiekvienas turi pamatyti bent vieną kartą gyvenime!

Tapti aktyvesniu piliečiu ir tobulėti tarpkultūrinėje aplinkoje geriausia keliaujant su „Unique projects“! Įsitikink tuo ir TU!

VIETA: Trofaiach, Austrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Lenkija, Ispanija, Lietuva, Slovakija, Bulgarija, Suomija, Graikija, Rumunija, Čekija

DATA:  Kovo 17 – 24 dienomis, 2019

AMŽIUS: 3 dalyviai  (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

Dalyviai bus apgyvendinti 10-12 vietų kambariuose.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto metu bus sprendžiama jaunų žmonių aktyvumo ir dalyvavimo politiniame gyvenime problema. Pagrindinis projekto tikslas – skatinti jaunus žmones tapti aktyviais ir atsakingais piliečiais, dalyvaujančiais lygybės ir tvarumo pasaulyje formavime.

PROJEKTO TEMOS:

-neigiami politinio pasitikėjimo trūkumo padariniai;
sprendimų priėmimas ir tobulinimas tarp jaunų žmonių;
-jaunimo bendravimo įgūdžių stiprinimas, didinant gebėjimą klausytis,
diskutuoti, derėtis ir įtikinti;
-jaunų žmonių politiniame gyvenime dalyvavimo skatinimas;
-abipusis mokymasis dalijantis žiniomis ir patirtimi.

Kas kviečiami dalyvauti? 

* žmonės, kuriems yra įdomi  projekto tema ir, kurie nori įgyti praktinės patirties;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje;

*žmonės gebantys komunikuoti užsienio kalba.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)