OUR WORLD

Vietų nėra
2018-09-23

Mūsų kaimynė Lenkija – viena iš didžiausių Europos Sąjungos šalių. Ji yra Vidurio Europoje ir ribojasi su Baltijos jūra. Šiaurės Lenkijoje daug kur pamatysite kalvotas lygumas, nusėtas šimtais ežerų, o šalies pietuose stūkso Karpatų kalnai. Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymų projekte „OUR WORLD“  Rugsėjo 23 – 30 dienomis, Lenkijoje. Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

Dalyviai dar nei karto nenusivylė mūsų partnerių iš kaimyninės šalies rengiamų projektų kokybe – įsitikink tuo ir tu – tobulėk keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Zaździerz, Lenkija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Italija, Makedonija, Ispanija, Rumunija, Kroatija, Turkija, Lietuva, Portugalija, Austrija, Bulgarija, Lenkija, Prancūzija 

DATA:  Rugsėjo 23 – 30 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 180eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projekto „Our world“ idėja prasidėjo nuo projekto partnerių noro sukurti bendrą iniciatyvą skatinant socialinę įtrauktį, jaunimo, turinčio autizmo sutrikimą, integraciją ir skatinti jaunus žmones įgyti įgūdžius, kurie praverstų kuriant savo ateitį. Pagrindinis tikslas yra remti žmones, dirbančius su jaunimu su negalia ir sukurti bendrą iniciatyvą stiprinant socialinę integraciją ir integraciją jaunuolių, turinčių autizmo sutrikimą.

Konkretesni mokymų tikslai yra:

* didinti neįgaliųjų socialinę integraciją ir skatinti jų įtraukimą per Erasmus+ projektus;
• parengti pagalbą suteikiančius žmones ir mentorius, kurie dirba su socialiai atskirtais jaunuoliais;
• suteikti pagrindinę informaciją apie ASD (autizmo spektro sutrikimus) ir skatinti jaunimą būti jautriais, supratingais žmonėmis tiems,  kurie susiduria su minėtais sutrikimais;
• skatinti socialinį ir tarpkultūrinį mokymąsi;

• suteikti daugiau žinių apie integracijos projektus;
• skatinti dalyvių pasitikėjimą savimi;
• gerinti žinias apie „Erasmus +“ programą, ir teikti pagalbą / konsultacijas naujų projektų kūrimui.

 

Kas kviečiami dalyvauti? 

* žmonės, kurie dirba su jaunimu arba yra susidomėję projekto tema ir neformaliaisiais ugdymo metodais;

* motyvuoti dirbti tarpkultūrinėje aplinkoje;

– turintys 18 m. ir daugiau;

– turi arba nori įgyti žinių ir patirties apie žmones, turinčius negalią;

– gerai kalbantys angliškai.

 

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)