THERE IS NO PLAN B

Vietų nėra
2020-04-12

Saulėtoji Ispanija – koridos ir flamenko gimtinė, viliojanti keliautojus istoriniu ir kultūriniu paveldu, nuostabia gamta bei puikiais kurortais, kuriuose mėgautis saule ir šilta jūra galima praktiškai ištisus metus. Čia galima rasti visko, ko trokšta širdis – architektūrinių šedevrų, muziejų, žmogaus nepaliestos gamtos, nuostabių patiekalų ir pramogų, kurios šioje šalyje niekada nesibaigia. Šioje šalyje galime ne tik keliauti, bet ir tobulėti – kviečiame dalyvauti  jaunimo mainuose „THERE IS NO PLAN B”, kurie vyks balandžio 12- 20 dienomis, Ispanijoje.

Nenustok tobulėti  keliaudamas kartu su  „Unique Projects“!

 

VIETA: Águilas, Ispanija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Ispanija, Italija, Turkija, Rumunija, Graikija, Latvija ir Lietuva

DATA: balandžio 12- 20 dienomis, 2020

AMŽIUS: 4 dalyviai (20-30) + 2 grupės lyderiai (20-30)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

  

APIE PROJEKTĄ:

Per pastaruosius 150 metų vidutinė temperatūra pasaulyje pakilo beveik 0,8°C, Europoje – maždaug 1°C. Metai nuo 1995 iki 2006 m. buvo vieni šilčiausių nuo pat Žemės paviršiaus temperatūros matavimo pradžios (1850 m.). Klimato kaitos pokytis pastebimas jau dabar ir prognozuojama, kad jis taps vis akivaizdesnis. Numatoma, kad vis dažniau kartosis ir stiprės gamtos stichijos – karščio bangos, sausros ir potvyniai. Pagrindinis šio projekto plėtros poreikis yra požiūrio ir supratimo apie tokią globalią problemą kaip klimato kaita ir jos padarinių pasikeitimas formavimas. Kadangi ši problema vis dažniau pastebima gamtoje ir tik blogėja tad projekto pagalba bus skatinama jaunus žmones susirūpinti ir tapti problemos sprendimo iniciatoriais.

 

 

PROJEKTO TIKSLAI:

1. Gerinti žinias apie natūralią planetos įvairovę ir jos svarbą.

2. Didinti pagarbą aplinkai.
3. Skatinti prisidėti prie atsakingesnio vartojimo.
4. Skatinti pagarbą įvairovei.
5. Tobulinti gebėjimą valdyti ir spręsti kasdienes problemas ir konfliktus.
6. Skatinti aktyvų jaunimo dalyvavimą visuomenės gyvenime.
7. Gerinti žinias apie globalias problemas ir  plėtoti visuotinius veiksmus vykdomus šiai problemai spręsti.

DĖMESIO: Numatomas IPV – išankstinio planavimo vizitas (jo metu bus aptariama projekto programa, metodai, vyks pasiruošimas projektui) vasario 21 – 23 dienomis (2020), todėl pirmenybė dalyvauti bus suteikiama asmenims galintiems vykti į IPV.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą.

 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

*Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)