My hero

Vietų nėra
2018-08-13

Nuostabi šalis, į kurią norėsite sugrįžti ne vieną kartą…šalyje gausu daug nedidelių jaukių baroko stiliaus miestelių, kuriuose laukiamas kiekvienas. Tai šalis, kuri turi net 7 kaimynes! (Oho!) —> Taip, tai Vengrija! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte „My hero”, Rugpjūčio 13 – 21 dienomisVengrijoje. Europos širdyje įsikūrusi Vengrija – saldžiųjų paprikų, žydrojo Dunojaus, geoterminių šaltinių ir karališkosios Habsburgų architektūros šalis.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Teglas, Vengrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Vengrija, Ispanija, Lietuva, Bulgarija

DATA:  Rugpjūčio 13 – 21 dienomis, 2018

AMŽIUS: 5 dalyviai (17 – 25 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Šio projekto tikslas yra pagalvoti, kokiais suaugusiais žmonėmis norėtų tapti jaunimas. Kokiu pavyzdžiu jie gali sekti ir kaip gali tapti tokiais žmonėmis? Projekto metu jauni žmonės, kurs savo „herojų“, kuris jiems bus idealus suaugęs žmogus.

Jaunimo mainų metu bus vykdomos tokios veiklos kaip savęs vertinimas ir savęs pažinimas. Tikimasi, jog tai padės jauniems žmonėms daugiau sužinoti apie save, kaip asmenybę, tobulėti ir tinkamai pasirinkti karjeros kryptį. Po šio projekto jauni žmonės taps tolerantiškesni ir sąmoningesni. Be to, jie bus jautresni socialinėms problemoms, bus supažindinti su savanoriška veikla ir susidomėję socialiniu darbu.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kalbantys bent vidutine anglų kalba (minimum B1 lygis);

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema.

 

Šiuose mainuose dalyvaus 24 dalyviai iš 4 skirtingų šalių – neįkainojama tarpkultūrinė patirtis garantuota!

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)