MODAL

Vietų nėra
2019-11-18

Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose „MODAL“, kurie vyks lapkričio 18 – 25 dienomis, Ispanijoje. Daug kalbėti apie šią šalį nereikia. Turistų traukos centru ir studentų  tarptautiniams mainams  dažniausiai renkamasi šalis nenuvilia nei vieno atvykusio! Visai netoli įspūdingosios Malagos vykstantis projektas stebins ne tik įspūdingais gamtos vaizdais, bet ir naudinga informacija apie ,„Erasmus +“ programą, kurią išgirsi mokymų metu. Įsitikink pats!

Pamatyk pasaulį kitomis akimis tobulėdamas ir keliaudamas  su „Unique Projects“! 

VIETA: Grazalema, Cádiz, Ispanija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Ispanija, Bulgarija, Kroatija, Estija, Graikija, Vengrija, Italija, Lietuva, Rumunija, Lenkija

DATA: lapkričio  18 – 25 dienomis, 2019

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

Projektas skirtas didinti jaunimo žinias apie „Erasmus +“ programą. Nors šiomis dienomis neretas yra girdėjęs ar dalyvavęs tarptautiniuose „Erasmus +“ projektuose, tačiau atlikus apklausas nustatyta, kad visgi daugelis jaunų žmonių nežino apie platesnes šios programos galimybes. Tad šiame projekte bus orientuojamasi į  „Erasmus +“ programos filosofiją, pagrindus ir platesnes galimybes.

PROJEKTO UŽDAVINIAI

  1. Pristatyti „Erasmus +“ programos jaunimo politiką ir strategijas.
  2. Ištirti galimybės, kurias siūlo „Erasmus +“,  sutelkiant dėmesį į jų sugebėjimą perduoti pamatines vertybes  mūsų visuomenei.
  3. Skatinti patiems dalyviams  įgyvendinti projektus.
  4. Padėti jauniems asmenims sutikti galimų partnerių ateities projektams.
  5. Susipažinti ir daugiau sužinoti apie Youthpass.
  6. Paskatinti didinti neformalųjį ugdymą.

 

*Dalyviai bus apgyvendinti 3* viešbutyje – Villa de Grazalema, po 2 asmenis kambaryje.

 

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, kurie yra susidomėję projekto tema;

– asmenys, kurie pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys mokantys anglų kalbą.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)