Mindful Team Management

Vietų nėra
2019-03-20

Ar norėtum sutikti pavasario saulę anksčiau nei visi? Tuomet šie mokymai būtent tau! Kol Lietuvoje dar tik lenda pirmosios gėlytės ir atitirpsta sniegas, keliauk pasišildyti ir patobulėti į meno, picos ir vyno šalį. Dalyvauk jaunimo mokymuose “Mindful Team Management” kovo 20-27 dienomis, Italijoje! Ne tik susipažinsi su garsiąja Italijos kultūra, bet ir sužinosi daugiau apie darbą su jaunimu tarpkultūrinėje aplinkoje.

 

 

Pradėk pavasarį prasmingai ir intelektualiai  keliaudamas tobulėti su „Unique Projects“!

 

 

VIETA:  Lecce, Italija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Graikija, Estija, Rumunija, Vengrija, Slovakija, Turkija, Lietuva, Italija

DATA:  Kovo 20 – 27 dienomis, 2019

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) (pirmenybė bus teikiama mažiau galimybių turintiems asmenims)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360eur**.

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis projekto tikslas – gerinti jaunimo darbuotojų komandų valdymo ir komandų kūrimo kompetenciją, darbe su didelėmis jaunimo grupėmis (20-30).

Projekto tema: komandos valdymas ir “Mindfulness“ įrankių pristatymas.

 

 

Kas kviečiami dalyvauti? 

*žmonės, kurie domisi jaunimo darbo tema ir pasiruošę pritaikyti įgytas žinias bei įgūdžius praktikoje;

*asmenys dirbantys/susiję su jaunimo darbu;

*mokantys užsienio kalbą.

 

 

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

 

 

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)