Media4You

Vietų nėra
2019-10-27

Tai naujai atrasta žemė, pilna netikėtumų ir paslapčių, turinti nuostabius kalnuotus peizažus, kvapą gniaužiančius tarpeklius bei smaragdinius ežerus. Šioje šalyje net 33 objektai įtraukti į UNESCO paveldo sąrašus! Taip, tai Rumunija! Kviečiame pratęsti vasaros nuotykius prasmingai, dalyvaujant jaunimo mainų projekte „Media4You“, kurie vyks spalio 27 d. – lapkričio 3 dienomis, Rumunijoje. 

 

Tai puiki proga praplėsti akiratį, susirasti naujų draugų bei tobulėti keliaujant su „Unique Projects“! 

 

 

VIETA: Constanta, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Graikija, Turkija, Slovakija, Bulgarija, Italija, Serbija, Makedonija, Lietuva, Kroatija, Rumunija

DATA: spalio 27 d. – lapkričio 3 dienomis, 2019

AMŽIUS: 5 dalyviai (16-29 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

Pagrindinis šio projekto motyvas yra tai, jog jauniems žmonėms šiais laikais trūksta kompiuterinio raštingumo. Tuo metu, kai visos technologijos vystosi, medijos tampa visiems lengvai pasiekiamos, vadinasi, kiekvieną dieną mes gauname nemažai informacijos, kurią reikia išanalizuoti. Šiomis dienomis dėl minėtos priežasties, medijos naudojimas tampa komplikuotas, todėl būtent šiuo projektu siekiama padėti jauniems žmonėms analizuoti gaunamą informaciją, gebėti tinkamai ją “apdoroti” ir kritiškai mąstyti.

Tuo pačiu šiuo projektu bus siekiama skatinti demokratiškumą, aktyvų dalyvavimą, socialinę įtrauktį ir prasmingas laisvalaikio veiklas.

Pagrindiniai projekto tikslai:

  1. Pagerinti jaunų žmonių įgūdžius medijos naudojimo srityje.
  2. Padidinti jaunų žmonių galimybes rasti geros kokybės informaciją medijos kanaluose.
  3. Pagerinti jaunų žmonių gebėjimą kritiškai vertinti medijose pateikiamą informaciją.
  4. Padidinti jaunimo gebėjimą įsitraukti į konstruktyvų medijos dialogą.

 

Šio projekto metu dalyviai susitiks Constanta miestelyje, kuris yra prie Juodosios jūros.

Kas kviečiami dalyvauti?

-asmenys, kurie yra susidomėję projekto tema;

– asmenys, kurie pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– pirmenybė teikiama mažiau galimybių turintiems asmenims.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)