Media literacy: Critical thinking in youth work

Vietų nėra
2018-12-12

 

Danija – Šiaurės Europos šalis, jungianti Vidurio ir Šiaurės Europą. Ar žinojai, kad Danijai priklauso didžiausia pasaulyje sala – Grenlandija? Pagal plotą ji yra 50 kartų didesnė nei pati Danija.  Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose „Media literacy: Critical thinking in youth work“ Gruodžio 12 – 21 dienomis, Danijoje. Kodėl gi nepraleidus laiko prasmingai?

 

 

VIETA: Skælskør, Danija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Turkija, Estija, Vokietija, Belgija, Ispanija, Italija, Austrija, Graikija, Slovėnija, Rumunija, Portugalija, Lietuva, Bulgarija, Kroatija, Danija.

DATA:  Gruodžio 12 – 21 dienomis, 2018

AMŽIUS: 2 dalyviai (18+) (1 vaikinas + 1 mergina)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275eur**. 

 

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis projekto tikslas – suteikti jauniems darbuotojams galimybę įgauti žinių, įgūdžių suformuoti požiūrį paremtą žiniasklaidos priemonių išmanymu ir kritiniu mąstymu,  skatinti profesinį tobulėjimą darbančiųjų švietimo srityje, sužinoti problemų įvairovę susijusią su migrantais ir pabėgėliais.

Mokymuose dalyviai turės galimybę sužinoti apie dabartinę migrantų ir
pabėgėlių padėtį įvairiose Europos šalyse ir pasaulyje, bei kaip jie pateikiami žiniasklaidoje. Taip pat sužinoti kaip analizuoti ir įvertinti žiniasklaidoje vaizduojamą informaciją apie migrantus ir pabėgėlius, be to pasitelkę kritinio mastymo įgūdžius dalyviai išmoks kaip nustatyti žiniasklaidoje pateikiamą tikrovės neatitinkantį turinį.
Projekte laukia įvairūs seminarai, pristatymai, diskusijos ir daug kitų veiklų.

 

Kas kviečiami dalyvauti? 

* žmonės, kurie susidomėję projekto tema ir pasiruošę pritaikyti įgytas žinias bei įgūdžius praktikoje;

* žmonės, kurie dirba su jaunimu ir yra susidomęję neformaliaisiais ugdymo metodais;

* aktyvūs žmonės, savanoriai ar  žmonės dirbantys su jaunimu, jaunimo lyderiai, dirbantys žiniasklaidos srityje;

* pirmenybė skiriama žmonėms, turintiems mažiau galimybių arba dirbantiems su mažiau galimybių turinčiais asmenimis.

 

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracijabaigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

 

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)