Me & You

Vietų nėra
2019-08-31

Tai šalis, kuri garsėja unikalia kultūra, jaukiais mažais miesteliais ir Dunojaus ramybe, kurioje paskęsta visi kasdieniniai rūpesčiai ir rutina. Šioje šalyje atsiveria įvairiaspalvė centrinės Europos mozaika. Tai – Vengrija! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose “Me & You“ kurie vyks rugpjūčio 31 – rugsėjo 6 dienomis, Vengrijoje. Šioje šalyje kiekvienas ras ką pamatyti ir patirti.

 

Pasinaudok proga ne tik pakeliauti, tačiau ir padidinti profesines žinias bei asmenines kompetencijas dalyvaudamas tarptautiniuose projektuose su  „Unique projects“!

 

VIETA: Levelek, Vengrija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kroatija, Lenkija, Makedonija, Bulgarija, Ispanija, Italija, Lietuva, Slovakija, Vengrija

DATA: rugpjūčio 31 – rugsėjo 6 dienomis (rugsėjo 7 – kelionės diena), 2019

AMŽIUS: 4 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 260 eur**. 

Dalyviai bus apgyvendinti šalia Leveleko ežero.

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Projektu bus siekiama išmokti konfliktų valdymo per darbą su  jaunimu, siekiant kovoti su rasizmu ir ksenofobija bei skatinti tarpkultūrinį dialogą tarp skirtingų tautybių jaunų žmonių.
Be įvairių komandinių veiklų, kūrybinių dirbtuvių, projekte bus veiklų, susijusių su:
– konfliktų sprendimu;
– kova su rasizmu ir ksenofobija;
– etniniu ir religiniu dialogu.
Bendras mokymų tikslas – išmokyti jaunus žmones, jaunimo lyderius, dirbančius tiesiogiai su įvairiais jaunuoliais, pvz. migrantais, mažumomis ir kt. gebėjimą remti tvarios vietos ir pasaulinės taikos skatinimo procesą. Per šį projektą dalyviai padidins tarpkultūrinį suvokimą, vystys komunikacinius ir konfliktų valdymo įgūdžius, empatiją ir solidarumą, kaip priemonę etniniams konfliktams išspręsti bei supratimą apie tai, kaip bendruomenės problemos gali būti sprendžiamos per veiklas su jaunimu.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, dirbantys su jaunimu, nevyriausybinių organizacijų nariai, jaunimo lyderiai, savanoriai, jaunimo reikalų socialiniai darbuotojai (t. y. asmenys dirbantys su nepalankioje padėtyje esančiais jaunais žmonėmis);
* motyvuoti dalyvauti visose veiklose;
* gerai kalbantys angliškai;
* turintys 18 metų ir daugiau.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)