Mambo No 5

Vietų nėra
2019-12-04

Tai ne tik nuostabaus grožio Balkanų šalis, tačiau ir namai žymiajam 20-ojo amžiaus serbų išradėjui Nikolui Teslai. Serbija ne veltui vadinama “Balkanų Italija” – vietiniai itin mėgsta kavą ir jos geria išties daug. Aplankyti šią šalį būtina ir maisto bei linksmybių mėgėjams – serbai išties moka linksmintis, o jų vietinis maistas vers apsilaižyti pirštus! Kviečiame dalyvauti jaunimo mokymuose „Mambo No 5 “ , kurie vyks gruodžio 4-12 dienomis, Serbijoje!

Kviečiame tave pažinti naujas kultūras ir gilinti žinias keliaujant kartu su  „Unique Projects“! 

VIETA: Ada, Serbija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Kroatija, Vengrija, Serbija, Lenkija, Makedonija, Bulgarija, Ispanija, Italija, Lietuva ir Čekija

DATA: gruodžio 4-12 dienomis, 2019

AMŽIUS: 3 dalyviai (17 +) 

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 250 eur**. 

APIE PROJEKTĄ

Šio projekto tikslas yra išmokyti jaunimo darbuotojus, jaunimo lyderius ištirti ir pritaikyti kūrybingus ir novatoriškus neformaliojo švietimo metodus ir priemones, pavyzdžiui, švietimą per muziką, savo vietinėje jaunimo darbo veikloje.  Taip pat mokytis ir praktikuoti kaip muzika, ypatingą dėmesį skiriant vaizduojamajam menui ir internetiniam dizainui, gali būti puiki priemonė įgalinti atskirtį patiriančius jaunus žmones, motyvuoti ir įtraukti juos į vietos ir Europos jaunimo darbo veiklą ir taip mažinant jų dviprasmiškumą, stiprinant jų kultūrinį identitetą ir gerinti jų tarpkultūrinį bendravimą bei aktyvumą.

PROJEKTO UŽDAVINIAI

– Įsivertinti asmeninį ir profesinį požiūrį į muziką kaip švietimo priemonę darbo su jaunimu srityje;
– Puoselėti supratimą apie muzikos įtaką ir parodyti galimybę kaip ją panaudoti kaip teigiamą švietimo įrankį  suteikiantį galią, didinantį dalyvavimą, tarpkultūrinį bendravimą ir Europos pilietybę;
– Patirti ir praktikuoti muziką kaip edukacinę priemonę, naudojant vaizduojamuosius menus ir internetinį dizainą, siekiant sustiprinti atskirtų jaunų žmonių pasitikėjimą savimi ir jų savivertę, motyvuoti ir įtraukti juos į vietos ir Europos jaunimo darbo veiklą, siekiant ištirti jų kultūrinę tapatybę, praktikuojant tarpkultūrinio bendravimo įgūdžius per muziką ir jausmo išgyvenimą kaip svarbią visuomenės dalį;
– Kurti jaunimo mainus atsižvelgiant į atskirtų jaunų žmonių poreikius, naudojant muziką kaip mokymo priemonę, ypatingą dėmesį skiriant vaizduojamajam menui ir internetiniam dizainui.

 

Kas kviečiami dalyvauti?

– asmenys, susidomėję projekto tema;

– asmenys, pasiruošę dalyvauti visose projekto veiklose;

– asmenys, bent vidutiniu lygiu mokantys anglų kalbą;

-asmenys, dalyvavę bent vienuose jaunimo mainuose.

KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: projektai@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)