Make Peace: Building resilience through youth empowerment

Vietų nėra
2018-05-07

Pietvakarių Europos valstybė, kuri šiaurėje bei rytuose ribojasi tik su viena šalimi – Ispanija.  Tai labiausiai nuo Lietuvos nutolusi Europos valstybė —–> taip, tai Portugalija! Nuo senų laikų Portugalija garsėja kaip jūrininkų, žvejų, keliautojų, piratų ir  nuotykių ieškotojų kraštas. Turime jums puikią naujieną! Kviečiame sudalyvauti jaunimo mokymų projekte „Make Peace: Building resilience through youth empowerment”, kuris vyks Gegužės 7 – 11 dienomis, Portugalijoje.

 

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: VIETA: Paredes, Portugalija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Portugalija, Ispanija, Belgija, Lietuva, Italija, Graikija

DATA:   Gegužės 7 – 11 dienomis, 2018

AMŽIUS: 4 dalyviai (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos.  Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 360 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

 

„MAKE PEACE“ projektas – jaunimo darbuotojų mokymai, skirti jaunimui, kurie siekia kovoti su radikalizmu ir ekstremizmu, didinant ir stiprinant jaunimo ir pilietinės visuomenės institucijų darbą bei vaidmenį.

Projekto uždaviniai:

* Didinti jaunimo žinias apie ekstremistų strategijas (internetu ir asmeniškai);

* Įgyti žinių apie radikalizmo strategijas, kovą su radikalizmu;

* Sukurti priemones, skirtas įveikti jaunimo radikalizmą ir ekstremizmą;

* Įgyti kompetencijų, kurios bus naudingos darbe su jaunimu.

Radikalizmas (plg. radikalus): 1. radikalių metodų naudojimas ir jų gynimas sprendžiant politinius ir kitus klausimus; 2. polit. srovė, reikalaujanti visuomeniniame arba politiniame gyvenime radikalių reformų.

Ekstremizmas (lot. extremus – kraštutinis), vadovavimasis kraštutinėmis pažiūromis bei siekimas jas įgyvendinti kraštutinėmis priemonėmis. Dažniausiai reiškiasi politikoje.

Šie jaunimo mokymai pagrįsti neformaliuoju ugdymu ir mokymusi iš patirties. Projekto veiklose bus naudojami įvairūs metodai, tokie kaip komandinis formavimas, kūrybinės dirbtuvės, simuliacijos, grupinės refleksijos, savęs pažinimas, vaidmenų žaidimai.

Kas kviečiami dalyvauti?

* jaunimo lyderiai, jaunimo darbuotojai, socialiniai darbuotojai, savanoriai ir kiti, tiesiogiai susiję su darbu su jaunimu;

* tie, kurie gerai kalba angliškai (bent vidutinės anglų kalbos žinios);

* nebūtina turėti ankstesnės patirties projekto tema;

* turintys 18 metų ir daugiau.

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK)