Like To Vote

Vietų nėra
2019-02-03

Įsivaizduok: žiemos paskutinis mėnesis, o tu – tarpkultūrinėje aplinkoje tobulėji ir prasmingai leidi laiką…valstybėje, kuri yra Europos pietryčiuose, ribojasi su Ukraina ir Moldova šiaurės rytuose, Vengrija ir Serbija vakaruose bei Bulgarija pietuose. —-> Tai, tai žavingojoje Rumunijoje! Kviečiame dalyvauti jaunimo mainų projekte Like To Vote”, vasario 3  – 9 dienomis, Rumunijoje. Tai šalis,apipinta įvairiais mitais, didinga istorija ir tradicijomis! Šioje šalyje kiekvienas kitatautis ras ką aplankyti!

Geriau vieną kartą patirti ir sudalyvauti nei šimtą kartą išgirsti – įsitikink tuo ir tu – tobulėk  keliaudamas su „Unique projects“!

 

VIETA: Ocna Şugatag, Rumunija

DALYVAUJANČIOS ŠALYS: Graikija, Italija, Prancūzija, Ispanija, Lietuva, Rumunija

DATA:  vasario 3  – 9 dienomis, 2019

AMŽIUS: 5 dalyviai (17-30 m.) + 1 lyderis (18+)

FINANSAVIMAS: didžioji dalis išlaidų dengiama ES, Erasmus+ programos. Apgyvendinimas ir maitinimas suteikiami, patirtos kelionės išlaidos kompensuojamos iki 275 eur**.  

APIE KĄ ŠIS PROJEKTAS?

Pagrindinis projekto tikslas:

skatinti jaunų žmonių 17-30 metų dalyvavimą 2019 m. gegužės mėn. Europos Parlamento vyksiančiuose rinkimuose.

Projekto uždaviniai:

  1. Skleisti informaciją apie Europos Parlamentą ir demokratiją Europos lygmeniu.
  2. Suteikti jauniems žmonėms daugiau žinių apie Europos institucijas, pavyzdžiui, per neformalųjį mokymąsi (darbas grupėse, EP plenarinių sesijų modeliavimas).
  3. Suteikti galimybę jaunimui dalyvauti diskusijose apie Europos ateitį ir jos vaidmenį organizuojant seminarus ir atviras diskusijas.
  4. Remti ir šviesti jaunus žmones, kurie domisi pilietine veikla, įtraukiant juos į pilietinių, su rinkimais susijusių, veiklų planavimą.

Per šį projektą bus vykdomos įvairios veiklos. Dalyviai taip pat turės galimybę susipažinti ne tik su organizuojančios šalies – Rumunijos, tačiau ir su Graikijos, Prancūzijos, Italijos ir Ispanijos papročiais, kultūra ir, žinoma, žmonėmis. Šiame projekte bus naudojami neformalaus ugdymo metodai, be to, bus siekiama rasti balansą tarp teorinių žinių ir praktikos.

Šiuo projektu siekiama ne tik informuoti ir palengvinti aktyvų jaunų žmonių dalyvavimą Europos Parlamento rinkimuose, bet taip pat ir skatinti domėjimąsi demokratiniais procesais jų gyvenimuose ir bendruomenėse.

Kas kviečiami dalyvauti?

* žmonės, kalbantys bent vidutine anglų kalba;

* motyvuoti ir susidomėję projekto tema;

* pasiruošę pritaikyti įgytas žinias praktikoje.

Įdomu —> gyvensite 3 žvaigždučių viešbutyje (po 2 žmones kambariuose, daugiau informacijos: http://www.eurosind.ro/).

 KĄ REIKIA DARYTI, NORINT DALYVAUTI? Užpildyti anketą šiame puslapyje, žemiau paspaudus mygtuką „DALYVAUTI PROJEKTE“. Po kelių dienų nuo registracijos pabaigos sulauksite atsakymo, ar patekote. Jei ne, nenuleiskite rankų ir bandykite dar kartą, nes tai patirtis, kurios neverta praleisti! Registracija baigta.

 *Esant dideliam aplikavusiųjų skaičiui, registracija gali baigtis anksčiau. Kilus klausimams ar neaiškumams (arba negavus atsakymo per 2 savaites nuo anketos užpildymo dėl sėkmingos ar nesėkmingos atrankos) rašykite: gabriele@uniqueprojects.eu

*Už visus galimus pokyčius dėl šio projekto yra atsakinga projektą rengianti organizacija.**Gavęs patvirtinimą, jog yra atrinktas, Asociacijos atstovas Dalyviui suteikia visą reikiamą informaciją dėl kelionės optimaliausių variantų į vyksiantį projektą, tačiau Dalyvis ir pats ieško kelionės bilietų į projekto vietą ir atgal į Lietuvą. Prieš perkant bilietus, jų kainą ir datas PRIVALOMA suderinti su Asociacijos atstovu. Dalyvis gali įsigyti bilietus TIK gavęs Asociacijos atstovo sutikimą pirkti bilietus. Dalyvis turi pats įsigyti kelionės bilietus, tačiau nuvykęs į projekto vietą pateikia organizatoriams visus su kelionės išlaidomis susijusius pirminių buhalterių dokumentų originalus: bilietus, įlaipinimo korteles, sąskaitą, vietos transporto bilietus ir jų apmokėjimą įrodančius dokumentus. Tuomet Dalyviui yra grąžinama kelionės metu patirtų išlaidų suma pagal kompensuojamą išlaidų sumą. Apgyvendinimo, maitinimo bei kitas iš anksto nurodomas išlaidas padengia organizatoriai (plačiau skaityti: DUK).